The Witcher 3 normalden GoTY Edition'a nasıl geçerim?

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
(Direkt soruna gelmek için ``Şimdi`` yazan yerden okumaya başlayın.)
Çok önceden arkadaşımla Steam hesaplarımızı takas etmiştik. Ben de PUBG vardı onda The Withcer 3. Sonra uzun bir süre oynamıştım The Witcher'ı ancak Windows'um bozulduğu için bilgisayarı sıfırlamıştım. O takaslı Steam hesabı uçtuğu için ve oynayacak başka oyun olduğu için geri indirmemiştim sonra. Geçenlerde de indirime girdiğini görünce kaptım hemen. GoTY Edition yerini gördüm ancak oyunu kolaylaştıran destek falan zannettim, o yüzden normalini aldım ve indirdim. Önceki kayıt dosyalarımı kopyaladım, görev isimleri, en son kayıt tarihi falan hepsi geldi ancak dünyaya girmedi. Sebebi de Blood and Wine ve Hearth of the Stone eklenti paketlerinin eksik olması. Yani arkadaşım GoTY Edition almış. Biri bana, normalini geri iade edip GoTY almamı önerdi. Ben de internetim çok yavaş olduğu için ekstra indirmeyi beklemek istemedim o yüzden olumsuz kaldım. Bir de normalini aldığında GoTY için daha az ödüyorsun dediği için direkt vazgeçtim GoTY almaktan. Ben de internetten eskiden olduğum görevde bir kayıt dosyası aramaya başladım ancak biri yeniden başla daha zevkli olur vs. dedi ben de farklı seçenekleri işaretleyerek bir şekilde tekrar oynarım dedim ancak pişman oldum. Filmlerde, dizilerde ve oyunlarda. Hepsinde aynıyım. Tekrar izlemeye veya oynamaya dayanamıyorum, bunalıyorum direkt. Bir de önceki dünyamda bayağı bayağı ilerlemiştim. Oraya varana kadar en az 2-3 hafta geçecek gibi. O zamana kadarda oyundan soğurum.

Şimdi sorunuma gelecek olursak, normalden GoTY'ye geçmek istiyorum ancak oyuna sahip değilken istediği fiyatı istiyor, oynama sürem 2 saati geçtiği içinde geri iade edemiyorum, ne yapabilirim bu durumda? Önceki GoTY dünyamı normal sürümde oynamanın bir yolu yok mu?
Bu sorunun çözümünün 2 yolu var:
1- GoTY alıp eski dünyadan devam etme.
2- Eski dünyayı bir şekilde normal sürümde açma.
Önceki dünyamda kaldığım görev: Destination: Skellige.
Şimdiden yardımlar için teşekkürler.

İstediği DLC'ler + Blood and Wine ve Hearts of Stone eklenti paketlerini alıp indirince dünya açıldı, yardım eden herkese teşekkür ederim. :)

Dosya Ekleri

• ss196.PNG
    ss196.PNG
    222,3 KB · Görüntüleme: 55
  • ss197.PNG
    ss197.PNG
    274,2 KB · Görüntüleme: 32
  • ss198.PNG
    ss198.PNG
    630,7 KB · Görüntüleme: 40
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı