The Witcher 3 oynarken RX 570 87-90 derece oluyor

oguzz12

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım: MSI RX 570 Gaming Edition The Witcher 3 indirdim oynamak için ama fan %100 olmasına rağmen kart 87-90 derece arası dolaşıyor. Sebebini bilen var mı?

Kasanızın hava sirkülasyonu iyi olmayabilir. Termal bakımı gelmiş olabilir veya daha farklı bir problem olabilir.

Şahsen normal. RX 570 kullanıyorum ve 2-3 saat oynayınca 80 90 arasına dayanıyor. Tabii fanlarım otomatikte kalıyor. 100 yapınca 75'e kadar iniyor. UV dene bakalım.

Ekran kartım: MSI RX 570 Gaming Edition The Witcher 3 indirdim oynamak için ama fan %100 olmasına rağmen kart 87-90 derece arası dolaşıyor. Sebebini bilen var mı?
Hocam amd ekran kartları ısınan bir kartıdır ve kasanıza temizlik yapabilirsiniz termal macun felan.

87-90 dereceler ekran kartının günlük gülistanlık çalıştığı dereceler değildir, yüksek ihtimal termal pedleriniz ve macununuz eskimiş, kurumuştur. Değişimlerini yapın kasanızı temizleyin kasanızın hava akışı kötüyse ve bütçe varsa daha iyi bir kasaya geçebilirsiniz.

Ekran kartınızın termal macununu yenileyin. Eğer kasa tozlanmışsa kasayı da temizleyin.

Günlük yeniliyorum artık termal macunu.

87-90 dereceler ekran kartının günlük gülistanlık çalıştığı dereceler değildir, yüksek ihtimal termal pedleriniz ve macununuz eskimiş, kurumuştur. Değişimlerini yapın kasanızı temizleyin kasanızın hava akışı kötüyse ve bütçe varsa daha iyi bir kasaya geçebilirsiniz.

Zaten kasa temizliğini yapalı maksimum 1 ay oldu ekran kartının macununu 1 haftadır değiştiriyorum aynı.

Kasanızın hava sirkülasyonu iyi olmayabilir. Termal bakımı gelmiş olabilir veya daha farklı bir problem olabilir.

Kasam dandik bir şey zaten kasa var diye var ondan mı bilmiyorum ama sadece The Witcher 3'te 90 derece gördüm Forza Horizon 4 bile yüksek ayarlar 60 FPS 70 dereceden yukarı çıkmıyor otomatikte.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı