Sürprizbozan The Witcher 3 oyunun sonları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Hatalar vs bayağı alay ettim ama hikaye ile alakalı ciddi sorularım var. Ciri nasıl ölmez? Biraz spoiler yedim. Ölebiliyormuş. Şu an Skellige'deyim. Sonundaymışım oyunun. Gemiden bile inmedim ama. Nasıl bir yol izleyeyim? Birde koca karılardan birisi ölmedi ve kaçtı. Onu bulup öldürebilir miyim?
@strigoi @Stebph @Aeronight

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yerden bakarak oynamayın, sürprizi kaçar. Bu bir RPG oyunu ve kendi deneyimlemenize kalmış. Nasıl oynarsanız o şekil bir son alırsınız. Ben DLC'ler dahil tüm oyunu iyi sonla bitirdim. Kanlı Baron dışında o da umrumda değil, çocuklar varken onu ve karısını kurtaracak değiliz.

Son Crone’u öldüremezsiniz, fakat fan yapımı bir mod var. İsterseniz oyunu bitirdikten sonra deneyebilirsiniz, bu mod ile öldürebiliyorsunuz.
Oyunda hatırladığım kadarıyla Ciri’nin ölmemesi için en az 3 kritik seçimi doğru yapmalısınız, onlar da bariz belli. Söylememe gerek yok bence, hikayenin tadı kaçar yoksa.

Bir yerden bakarak oynamayın, sürprizi kaçar. Bu bir RPG oyunu ve kendi deneyimlemenize kalmış. Nasıl oynarsanız o şekil bir son alırsınız. Ben DLC'ler dahil tüm oyunu iyi sonla bitirdim. Kanlı Baron dışında o da umrumda değil, çocuklar varken onu ve karısını kurtaracak değiliz.
Tamam, oyunu iyi sonla bitirdim.
Son Crone’u öldüremezsiniz, fakat fan yapımı bir mod var. İsterseniz oyunu bitirdikten sonra deneyebilirsiniz, bu mod ile öldürebiliyorsunuz.
Oyunda hatırladığım kadarıyla Ciri’nin ölmemesi için en az 3 kritik seçimi doğru yapmalısınız, onlar da bariz belli. Söylememe gerek yok bence, hikayenin tadı kaçar yoksa.
İyi sonla bitirdim hocam oyunu. Banlıydım 3 gündür, çok üzgünüm cevap veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı