Çözüm The Witcher 3 Save alamama sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elfen lied

Centipat
Az önce Witcher 3 oynarken başıma gelen bir bug ı ve uzun uğraşlar sonucu deneye deneye bulduğum çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu problemi yaşayan varsa ya da başlayıp yaşayacak olursa umarım bu işine yarar.
Öncelikle oyunu oynarken skellige de bir görev sırasında oyun sanırım bug da kaldı ve oyunu kaydetmemeye başladı yani görev bittiği ve çevremde herhangi tehlike olmamasına rağmen oyun menüden kaydedilemiyor ya da F5 ile de kaydedilmiyordu.
Oyundan çıkıp bir daha girdiğimde de o kadar yaptığım şeyin kaydedilmemesi de cabası.
Direkt olarak çözüme geçelim:
İlk olarak yaptığım şey users/belgelerim/the Witcher 3 klasörüne girmek oldu. Burada gamesaves dosyası var. Bunun içindeki Save dosyalarımın yedeğini aldım. Ve içindeki bütün Save'leri sildim. Bakın dikkatle söylüyorum yedeğini aldım. Sonra savelerinizden olmayın benim yüzümden :D
sonra oyunu açtım doğal olarak oyunda hiçbir Save dosyam olmadığından oyuna devam et butonu yoktu zaten. Sonra tekrar oyundan çıkıp yedeklediğim Save dosyalarını tekrar eski yerine kopyaladım ve oyuna devam ettiğimde sorun çözüldü.
Evet arkadaşlar durum bu eğer yardımcı olabildiysem ne ala.

Geri
Yukarı