The Witcher 3 seri para kazanma ve güçlenme

576864

Kilopat
Makaleler
3
Herkese iyi geceler. Oyunda bir görev var geminin içindeki tüccarla konuş ya da oradaki malları yak diye. En basit zorlukta oynadığım halde tek yiyorum. Hızlı gelişmenin veya bu görevi hızlı bitirmenin yolu var mıdır?

Herkese iyi geceler. Oyunda bir görev var geminin içindeki tüccarla konuş ya da oradaki malları yak diye. En basit zorlukta oynadığım halde tek yiyorum. Hızlı gelişmenin veya bu görevi hızlı bitirmenin yolu var mıdır?

Haritadaki gizli hazinelerden zırh bulabilirsiniz. Yan görev efsunger kontratları tamamlayabilirsiniz.

Görevin önerilen level seviyesi kaç sizin level'ınız kaç?

Benim seviyem 6-7 olması lazım adamların üstünde yazmıyor.(Soru işareti olarak gözüküyor) Galiba yan görevleri fazla yaparken alakasız adamlar geliyor.

J tuşuna basın. Görevler ekranı gelecek. Zannediyorum kılıçlar ve börekler görevini yapmaya çalışıyorsunuz. Bu görev size göre daha yüksek bir Level'a sahip. Ana görevden devam edin. Yeterince güçlenince o görevi yaparsınız.

Üstünde kurukafa olan karakterler / yaratıklar sizden daha güçlüdür. Köylere gidip ordan ilan tahtalarını açıp kontratlar üstlenebilir ve para kazanabilirsiniz. Paranızı kılıca ve zırha yatırmayın. Hangi aşama olursanız olun illa daha iyisini beleşe buluyorsunuz. Ayrıca Novigrad'a gittiniz mi?

benim seviyem 6-7 olması lazım adamların üstünde yazmıyor.(Soru işareti olarak gözüküyor) Galiba yan görevleri fazla yaparken alakasız adamlar geliyor.
Senin seviyen çok düşük bırak o görevi ana hikayeye devam et yada başka kontrat al.
Kolay para kasma yolu ise herhangi bir köye git hayvanları öldür arkanı dön azıcık uzaklaş ve hemen geri dön hayvanlar tekrar spam oluyor. Bu şekilde sınırsız et kasabilirsin. Bu etleri de tüccarlara satarak para kazanabilirsin. Bunun dışında efsunger kontratları al hemen hemen çoğunda kılıç bulabilirsin ister kullan ister sat.

Üstünde kurukafa olan karakterler / yaratıklar sizden daha güçlüdür. Köylere gidip ordan ilan tahtalarını açıp kontratlar üstlenebilir ve para kazanabilirsiniz. Paranızı kılıca ve zırha yatırmayın. Hangi aşama olursanız olun illa daha iyisini beleşe buluyorsunuz. Ayrıca Novigrad'a gittiniz mi?
Büyük ihtimal "KILIÇLAR VE BÖREKLER" görevini yapıyor yani novigrad'a gitmiş.

Geri
Yukarı