Çözüldü The Witcher 3 siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

BaranArslan

Decapat
Daha fazla  
Oyunu dün Steam'dan yükledin oynadım 4 saat. Bugün oyuna girdiğimde ilk başta siyah ekran kaldı sonra kapa aç yaptım bu sefer devam et dediğimde siyah ekranda kalıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu silip yüklemek en mantıklısı olabilir, bende bir ara oyuna daha girmeden siyah ekran kalıyordu.
Mod varsa modları silin. Onun dışında oyunu dosya konumunu masaüstüne atın ve oradan çalıştırın.
Sorunu çözdüm. Bozuk bir sinamatik varmış geç yazısı da çıkmadı ama biraz bekleyip boşluk tuşununa basınca düzeldi. Gene de teşekkürler.
1624018317367.png

Bu dosya değil mi? Dosyaları doğruladım Türkçe yamayı sildi başka bir şey bulmadı bu dosyayı sildim açtım yine aynısı oldu.
Oyunun dosyalarını doğrulayın.
Belgelerden usersettings.ini var onu silin.
Oda olmazsa oyunu baştan yükleyin.
Şimdi sürücüyü yeniden kuruyorum bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1073428

Bu dosya değil mi? Dosyaları doğruladım Türkçe yamayı sildi başka bir şey bulmadı bu dosyayı sildim açtım yine aynısı oldu.

Şimdi sürücüyü yeniden kuruyorum bakalım.
Oyunu silip yüklemek en mantıklısı olabilir, bende bir ara oyuna daha girmeden siyah ekran kalıyordu.
Mod varsa modları silin. Onun dışında oyunu dosya konumunu masaüstüne atın ve oradan çalıştırın.

Sorunu çözdüm. Bozuk bir sinamatik varmış geç yazısı da çıkmadı ama biraz bekleyip boşluk tuşununa basınca düzeldi. Gene de teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı