The Witcher 3 Tango Görevi

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Birkaç gündür oynuyorum. Oyunda gördüğüm her kıza yürüdüm. Tango 3 kişiliktir diye bir görev geldi. Hem Triss hem Yennefer terk ettiler. Acayip canım sıkıldı çıkasım geldi oyundan. Bunlardan en azından birini geri aşık edebiliyor muyuz? O kadar ev tadilatı yaptık paraya kıydık elde kız kalmadı. Blood and Wine eklentisini yapıyordum yarıda bıraktım ana görevleri bitireyim dedim. Sonradan karşıma ikisinden birini alma şansı çıkacak mı acaba? Yoksa daha zor modda sıfırdan başlayacağım oyun bitince. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer her iki güzelliğe de seni seviyorum dediyseniz, geçmiş olsun. Siz onları unutun :)

Aşağıya spoiler gibi bir şey bırakıyorum. Ana görevleri bitirmediyseniz bakmayın.

Ana görev sonunda Ciri ölmediyse Blood And Wine eklentisinde sizin yanınıza Ciri gelecek. Ancak Triss veya Yennefer arasından sadece birini seçmiş olsaydınız, onlardan birisi gelecekti.

Bende aynısını yaptım. 😁 Bu ev nerde ana hikaye bitti ama ben ev tadilatı falan yapmadım. Ayrıca doğru mu bilmiyorum ama bir yerde okudum; Blood And Wine oynarken terk etmiş olsalar da Triss hapse girmezsek tekrar geliyormuş. Ben daha oynamadım sadece bir yerde gördüğüm yazı. Var mı öyle bir şey ?

Edit: Sanırım böyle bir şey yok. Yazan kişi yanlış düşünüyor sanırım 😀

Son düzenleme:
Her gördüğüne yürürsen olacağı o. 😁

Eğer hem Yen hem triss'e yürürseniz ve Ciri ölürse, BaW sonunda Dandelion geliyor diye biliyorum.

Eğer her iki güzelliğe de seni seviyorum dediyseniz, geçmiş olsun. Siz onları unutun :)

Aşağıya spoiler gibi bir şey bırakıyorum. Ana görevleri bitirmediyseniz bakmayın.

Ana görev sonunda Ciri ölmediyse Blood And Wine eklentisinde sizin yanınıza Ciri gelecek. Ancak Triss veya Yennefer arasından sadece birini seçmiş olsaydınız, onlardan birisi gelecekti.
ciri daha iyi zaten boşver karıyı kız var işte daha nolsun

Geri
Yukarı