The Witcher 3 Wild Hunt DVD ile Kurulumda File reading error

BraveHeaTR

Kilopat
Daha fazla  
Oyunun kutusunda da bulunan yükleme kağıdında ne yazıyor ise harfiyen uyguladım. Çalışan tüm uygulamaları ve arka plan uygulamalarını kapattıktan sonra yükleyin yazıyordu. Bütün uygulamaları kapattım virüs programı, skype, steam, origin gibi. Arka planda kapanmayan AMD Catalyst Control Center, OneDrive ve Donanımı Güvenle Kaldır vardı. Oyunu harddiske ve SSD'ye de kurmayı denedim fakat yine aynı hata oldu. Bir çözümü var mı ? Yoksa indirmek zorunda kalıcam. Şimdiden teşekkür ederim.

witcher 3 hata.png

@Recep Baltaş @MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya okuma hatası. DVD'deki dbir kısım bozuk gibi.

DVD sürücünün içine güçlü nefesinizle üfleyin :) Bu işlem lens üzerinde toz varsa alacaktır. Olmazsa, ISO Buster adlı programla DVD'deki verileri PC'ye kopyalamaya çalışın. O da olmadı indireceksiniz.

Bir de yükleyiciyi yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Son düzenleme:
Dosya okuma hatası. DVD'deki dbir kısım bozuk gibi.

DVD sürücünün içine güçlü nefesinizle üfleyin :) Bu işlem lens üzerinde toz varsa alacaktır. Olmazsa, ISO Buster adlı programla DVD'deki verileri PC'ye kopyalamaya çalışın. O da olmadı indireceksiniz.

Bir de yükleyiciyi yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
Söylediğiniz yolları denedim fakat yine uyarı veriyor. Battlefield 4 DVD den kurarkende uyarı vermişti. DVD sürücüsünün ömrü doldu sanırsam. Bir ara DVD sürücünün kızağı felan açılmıyordu tornavidayla açmayı denediğimde plastiği yamulmuştu kızağı hiç açılmamıştı. :ROFL: Ama işin ilginç yanı hala okuyor ve çok fazla boyutu olmayan oyunları yükleyebiliyorum, film izleyebiliyorum. Oyunu mecbur indiricem. Eğer bu konu yorumlarda sorun çıkarmayacak ise Vatan Bilgisayar'dan çok fazla pahalı olmayan DVD sürücüsü önerebilir misiniz ? Sorun çıkıcaksa Masaüstü Bilgisayarlar bölümüne açacağım konuyu. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı