The Witcher 3 yeni DLC'ler gelecek mi?

internett

Decapat
Merhaba ben genellikle online oyunlar oynayan birisiydim. GTA dışında tek oyunculu oyun oynamadım ama geçen ay Witcher 3 aldım grafikleri çok güzel gelmişti ve hayatımın oyunu oldu diyebilirim serinin ikinci oyunu da güzele benziyor ama ilki çok eski gibi sormak istediğim soru Witcher 3 devamı olacak mı? Yeni DLC'ler olursa kesinlikle alır oynarım.

Witcher 3 için herhangi bir geliştirme yapacaklarına dair bir duyuruları yok.
Ama Witcher evrenine ait oyunlar gelecek. Sadece Geralt hikayesi bitti.
Cyberpunk 2077 sonra yeni bir Witcher oyunu yapacaklarını düşünüyorum. Hatta yapmaya başlamış bile olabilirler.

Merhaba ben genellikle online oyunlar oynayan birisiydim. GTA dışında tek oyunculu oyun oynamadım ama geçen ay Witcher 3 aldım grafikleri çok güzel gelmişti ve hayatımın oyunu oldu diyebilirim serinin ikinci oyunu da güzele benziyor ama ilki çok eski gibi sormak istediğim soru Witcher 3 devamı olacak mı? Yeni DLC'ler olursa kesinlikle alır oynarım.
Witcher'ı sevdiysen Mass Effect serilerini denemeni tavsiye ederim pişman olmazsın 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı