The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi PlayStation 4'e geldi mi?

Buluntu

Picopat
Daha fazla  
Ben The Witcher 3'ü PlayStation 4 için satın aldım. Oyunu sadece 20 dakika oynadım ve aklıma takılan bir soru var. Bildiğim kadarıyla oyuna büyük bir güncelleme geldi. Bu güncellemede daha iyi grafikler, ara sahnelerde oyunu durdurma özelliği, hızlı büyü atma özelliği, Fast travel, yeni kamera açısı ve bunun gibi özellikler gelmişti. Ben oyunu PlayStation 4'ten oynarken bu özelliklerden sadece Fast Travel'ı görebildim. Ne yeni kamera açısı ne de hızlı büyü atma özelliğini göremedim. Aklıma takılan soru şu bu güncellemede çoğu özellik sadece yeni nesil konsollar ve PC için mi geldi? Yani bu özelliklerin çoğu PlayStation 4'te yok mu? Şimdiden teşekkürler.

In addition to the next-gen release, the PlayStation 4, Xbox One and Nintendo Switch versions of The Witcher 3: Wild Hunt will also receive an update featuring numerous additions and improvements, as well as the Netflix Witcher-themed DLCs. Further details, including the release date, will be announced soon.

November 14th, 2022

Hâlâ daha çıkacak, bu saatten sonra eski konsollara güncelleme çıkarmakla uğraşırlar mı bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı