The Witcher 3 yeni oyun+ başlamıyor

İşletim sistemi
Diğer

İlkersrsy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyunu normal bitirdim daha sonra yeni oyun+ ile bitirdim sonra bir daha yeni oyun +ile bitirmek istediğimde bana oyunun ana hikayesinin tam bitmediğini söylüyor fakat ben DLC (ek paketler) dahil oyunu tamamen bitirdim sadece blood and wine de birkaç tane yan görev ve kontrat var onları da bitireceğim lütfen bana yardım edin NG+ ya başlayamıyorum sürümüm 1.62 ve iki kayıtı da aynı sürümde oynadım OYUNU PS4 üzerinde OYNUYORUM Yardım edin!!!!!!

Son düzenleme:
Dostum oyunu bitirdim oyuna girdim kayıt aldım daha sonra çıkıp NG+ yapmaya çalıştım
Blood and Wine'da yan görev ve kontrat dediğin aslında ana görev olabilir mi? Gerçi DLC'leri oynamadığım için bilmiyorum ama onlar yüzünden NG+ başlamıyor olmaması gerek.

Kayıtlı bitirilmiş oyununu yanlışlıkla başka bitmemiş bir oyunun üzerine yazmış olmayasın?
Hocam benim bildiğim arka arkaya iki kez NG+ yapılmıyor.
O zaman insanlar nasıl 100 level oluyor?

Oyunu ilk bitirişinde ulaşabileceği neredeyse maksimum level'a ulaşan biri NG+ ile çok rahat o level'lara ulaşabilir. Daha DLC'leri oynamama rağmen ilk NG+ ana hikaye bitirişimde 90 level'a yaklaştım ben. Yapılacak tonla yan görev ve iki ana DLC var.

Blood and Wine'da yan görev ve kontrat dediğin aslında ana görev olabilir mi? Gerçi DLC'leri oynamadığım için bilmiyorum ama onlar yüzünden NG+ başlamıyor olmaması gerek.

Kayıtlı bitirilmiş oyununu yanlışlıkla başka bitmemiş bir oyunun üzerine yazmış olmayasın?

Aynen 100 level tek oyunda yapılamaz eskiden senin dediğin durum doğruydu dostum fakat şimdi değiştirildi bir güncellemeyle
Oyunu ilk bitirişinde ulaşabileceği neredeyse maksimum level'a ulaşan biri NG+ ile çok rahat o level'lara ulaşabilir. Daha DLC'leri oynamama rağmen ilk NG+ ana hikaye bitirişimde 90 level'a yaklaştım ben. Yapılacak tonla yan görev ve iki ana DLC var.
Youtube de adamlar 100 level ile ilk bölümleri oynuyorlar yani yapılıyor ama bende bir kayıtlı oyunu NG+ yapınca oyunun ana hikayesinin yam tamamlanmadığını söylüyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı