Witcher 3 yeni oyun+ başlamıyor

AlperBatuhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 2'yi bitirdim ve kayıt dosyamı Witcher 3'e aktaracaktım. Aktarma kısmındaki saatler nedense geri, yerel saate göre değişiyor olabilir ama şu hatayı alıyor ve Witcher 3 kaydı aktarma kısmına yönlendiriliyorum. Ben Witcher 2'yi aktarıp başlamak istiyorum ne yapmalıyım?
20230626025139_1.jpg

Oyuna blood and wine hearts of stone dlcsi olmadan başladığımda -"Taze başlangıç" seçeneğiyle- başlıyor.

Son düzenleme:
Orada yazdığı gibi, Yeni Oyun+ için "Oyunun standart sürümü tamamlandıktan sonra alınan bir kayıt" seçmeniz yani ana hikayeyi en az bir kere bitirmeniz gerekiyor. Daha sonra ana oyunu (ve mümkünse DLC'leri) bitirdiğiniz kayıtla Yeni Oyun+'a başlayabilirsiniz.

Witcher 2 kaydınızı Yeni Oyun'a (+ olmadan) başlarken aktarabilirsiniz, "Taze Başlangıç"ı seçin. Zorluğu seçtikten ve "Eğitimleri göster" ayarından sonra kayıt aktarmayla alakalı kısım geliyor. "Witcher 2 kaydını aktar" veya "Simüle et" seçeneği olur, ya kayıt aktarın ya da simüle ayarını Açık olarak seçin.
Kayıt aktaramasanız bile simüle ayarını Açık yaptıysanız oyunun eğitim ve başlangıçtaki Ak Bostan kısmından sonra 2. oyunun 3. oyuna etki eden seçimlerini kendinize göre seçebileceğiniz bi' kısım olacak.

Son düzenleme:
Orada yazdığı gibi, Yeni Oyun+ için "Oyunun standart sürümü tamamlandıktan sonra alınan bir kayıt" seçmeniz yani ana hikayeyi en az bir kere bitirmeniz gerekiyor. Daha sonra ana oyunu (ve mümkünse DLC'leri) bitirdiğiniz kayıtla Yeni Oyun+'a başlayabilirsiniz.

Witcher 2 kaydınızı Yeni Oyun'a (+ olmadan) başlarken aktarabilirsiniz, "Taze Başlangıç"ı seçin. Zorluğu seçtikten ve "Eğitimleri göster" ayarından sonra kayıt aktarmayla alakalı kısım geliyor. "Witcher 2 kaydını aktar" veya "Simüle et" seçeneği olur, ya kayıt aktarın ya da simüle ayarını Açık olarak seçin.
Kayıt aktaramasanız bile simüle ayarını Açık yaptıysanız oyunun eğitim ve başlangıçtaki Ak Bostan kısmından sonra 2. oyunun 3. oyuna etki eden seçimlerini kendinize göre seçebileceğiniz bi' kısım olacak.

Witcher 1'deki kaydımı Witcher 2'ye aktardığımda kılıçlarım gelmişti ama Witcher 3'te hiçbir eşyam gelmemiş ileride geliyor mu? Çünkü Aerondight'ı Witcher 2 de gücü düşük diye depoma kaldırmıştım eğer geliyorsa kayıta geri dönüp envanterime koyacağım.

Geri
Yukarı