The Witcher 3 Yennefer ve Triss seçimi sormadı

Yennefer bi bölümde şey diyor aramızda ki herşey cinin bir büyüsümü yoksa tutku mu emin değilim diye sonra yen ile o cini bulup savaşıyorsun kanser bi görev bu Benim zorlukta cin tek atıyordu, kırık mührü tamamlayıp cinden büyüyü kaldırmasını istiyorsun sonraki konuşmalarda hislerim değişmedi halâ aynı dersen yeni bağlıyorsun diğer seçenek yeni koparıyor senden. Triss için de bir party görevi vardı yanlış hatırlıyor olabilirim orada yankılanışıyordun sanki deniz fenerine oradan mı gidiyorduk hatırlayamadım :D hem tris hem yeni yani iki tarafada zarf atarsan finalde başka bir senaryo gerçekleşiyor.
Hocam ben Triss'ciyim belli oluyordur :D her şeyi ona göre yaptım Yennefer'la yatmadım hatta Yennefer'dan o kadar hoşlanmadım ki son dilek görevinde yardım istediğinde, başka zaman deyip gittim görevi de yapmadım. Ama sanırım bu görev bayağı önemliymiş ve eğer Yennefer'la olmayı istemiyorsak görevi yapıp seni sevmiyorum seçeneğini seçmemiz gerekiyormuş. Oyunun sonuna çok yaklaştım umarım Triss gelir.

Hocam ben Triss'ciyim belli oluyordur :D her şeyi ona göre yaptım Yennefer'la yatmadım hatta Yennefer'dan o kadar hoşlanmadım ki son dilek görevinde yardım istediğinde, başka zaman deyip gittim görevi de yapmadım. Ama sanırım bu görev bayağı önemliymiş ve eğer Yennefer'la olmayı istemiyorsak görevi yapıp seni sevmiyorum seçeneğini seçmemiz gerekiyormuş. Oyunun sonuna çok yaklaştım umarım Triss gelir.
Görevi yapmayıp, başka zaman demene çok güldüm :D

Geri
Yukarı