Steam The Witcher 3'de nefes barı dolmayıp can gidiyor

Bluer0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060
Witcher 3'de Skellige deyim şu an, suyun altına girdiğimde nefes barı azalıyor ama hiçbir şekilde geri dolmuyor bittiğinde ise canım gidiyor. Eski savelere döndüm, oyun dosyalarını doğruladım yine de olmadı çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod yüklediniz mi? Veya konsolunuz açık mı?

Kılıcının özelliklerine bak :D muhtemelen canının %25 sabit olma özelliği olan o kılıcı kullanıyorsun.
Hmm seninki nefes barıymış tamam kusura bakmayın devam.

4.03 güncellemesinin getirdiği bi' sorunmuş sanırım. İnternette Yennefer'ın Last Wish (Son Dilek) yan görevini yaptıktan sonra veya ne alaka bilmiyorum ama Geralt'ın saç ve sakal tarzını oyun başında olduğu haline (saç "Gevşekçe toplanmış, başın arkasına bağlanmış", sakal "Tam sakal ama uçlarından kısaltılmış. / Kabarık.") değiştirerek çözebilenler olmuş.
Su altına dalacağınız zaman Katil Balina iksiri içmeyi deneyin diyen de olmuş.

Hiçbiri işe yaramazsa ve Steam üzerinden oynuyorsanız 1.31 sürümüne dönmeyi deneyebilirsiniz (1.32'nin tek olayı Basitleştirilmiş Çince dil desteği eklemek, 1.31'in üstüne eklediği bi' şey yok), ama sürümler uyumlu olmayacağı için kayıtlarınız çalışmayabilir.

4.03 güncellemesinin getirdiği bi' sorunmuş sanırım. İnternette Yennefer'la alakalı Last Wish (Son Dilek) görevini yaptıktan sonra veya ne alaka bilmiyorum ama Geralt'ın saç ve sakal tarzını oyun başında olduğu haline (saç "Gevşekçe toplanmış, başın arkasına bağlanmış", sakal "Tam sakal ama uçlarından kısaltılmış. / Kabarık.") değiştirerek çözebilenler olmuş.
Su altına dalacağınız zaman Katil Balina iksiri içmeyi deneyin diyen de olmuş.

Hiçbiri işe yaramazsa ve Steam üzerinden oynuyorsanız 1.31 sürümüne dönmeyi deneyebilirsiniz (1.32'nin tek olayı Basitleştirilmiş Çince dil desteği eklemek, 1.31'in üstüne eklediği bi' şey yok), ama sürümler uyumlu olmayacağı için kayıtlarınız çalışmayabilir.
Tamamdır deneyeceğim.

Siz oyuna hakim birine benziyorsunuz bir sorum var. Hiç suyun altına girmeden oyunu bitirebilir miyim artık yani ana görevlerde su ile ilgili zorunlu olan görevler var mı yardımcı olursan sevinirim.
Suyun altında hazineler var ve simya için kullanabileceğin geyikotu. Haricince suda sadece yan görevler olabiliyor. Evet bitirebilirsin. Oyunun sonunda suda biraz vakit geçirmen gerekecek orayı hızlı yapman lazım. Ayrıca Katil Balina kullan.

Şu an can barım tamamen boş direkt olarak canım gitmeye başlıyor suyun altına girdiğimde ne kadar bir vakit geçirmem gerekiyor suyun altında acaba.

Suyun altında hazineler var ve simya için kullanabileceğin geyikotu. Haricince suda sadece yan görevler olabiliyor. Evet bitirebilirsin. Oyunun sonunda suda biraz vakit geçirmen gerekecek orayı hızlı yapman lazım.

Şu an can barım tamamen boş direkt olarak canım gitmeye başlıyor suyun altına girdiğimde ne kadar bir vakit geçirmem gerekiyor suyun altında acaba.
Hatırlamıyorum açıkçası. 2 dakika falan galiba. Deksiyonlar var oyunda. Trol deksiyonunu için canınız dolar sürekli. Etkisi olacaktır. Yanına da kırlangıç için ve Ak Raffard özü kullanın canınız çok az kaldığında. Hayatta kalırsınız.

Geri
Yukarı