The Witcher 3'e nasıl doğru başlayabilirim?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
1 ve 2'nin detaylı hikayesini anlatan video varsa atabilir misiniz? Birkaç tane buldum 9 dk falan diyor onları izlesem yeterli midir? Bir de oyunla bağlantılı olan başka kitap vs bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitaplardan haberdarsindir diye umuyorum.

Hepsi bağlantılı ve hepsi sadece teki tuketilebilecek şekilde tasarlaniyor. Tüm oyun ve kitaplar öyledir. Diğerlerini okumadan/oynamadan da zevk alabilirsiniz.

Nasil yapacağınız size kalmış. Bana eski oyunlar, özellikle de ilk oyun boş geliyor. Zaten gerektiği kadar üçüncü oyunda eskiden bahsedip açıkları kapatıyorlar. Gerisi ek lore.

1 ve 2'nin detaylı hikayesini anlatan video varsa atabilir misiniz? Birkaç tane buldum 9 dk falan diyor onları izlesem yeterli midir? Bir de oyunla bağlantılı olan başka kitap vs bir şey var mı?
Oynanışı 35 40 saat süren bir oyunu 9 dkda anlamanız biraz zor bence o yüzden en baştan başlamak daha iyi ama witcher 1 sıkabilir o yüzden witcher 2 den başlayıp 1 in hikayesini dinleyebilirsin.

Kitaplardan haberdarsindir diye umuyorum.

Hepsi bağlantılı ve hepsi sadece teki tuketilebilecek şekilde tasarlaniyor. Tüm oyun ve kitaplar öyledir. Diğerlerini okumadan/oynamadan da zevk alabilirsiniz.

Nasil yapacağınız size kalmış. Bana eski oyunlar, özellikle de ilk oyun boş geliyor. Zaten gerektiği kadar üçüncü oyunda eskiden bahsedip açıkları kapatıyorlar. Gerisi ek lore.
Witcher evrenini hakkında hiç bir bilgim yok. Tek bildiğim bir dizisi olduğu onu da Henry Cavill başrolde olduğu için biliyorum zaten. Oyunların hikayesini bilsem yeter mi sadece ?

Ne yapsan yeter. Istersen sadece 3. oyunu oynayabilirsin. Sana kalmış. Temel ile Dursun fıkralarından farksız. Tonla şeyler yaşamışlar ama sadece tekini bilmek bile yetiyor. Tekrar söylüyorum. Tüm oyun ve kitaplar öyledir. Yapan adamlar salak değil. Bunu düşünerek yapıyor.
Dizi kitapları anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı