The Witcher 3'e ne kadar hakim olduğunuzu 10 soruyla test edin

Öncelikle şunu belirtmeliyimki oyunu yeni oyun Plus modu haricinde 50 defadan fazla bitirdim yeni oyun Plus modundada neredeyse 13 defa oynadım soruların cevabina gelirsek
1-C
2. soruda yanlışlik var eğer Witcher 2 kaydı kullanip oynarsaniz Kaer Morhen savaşına lethoda katılabilir
3-a
4-b
5-C
6-a
7-D
8-C
9-B
10-D
Oyunu neden bu kadar çok oynadığımıda merak edenler için witcher sapığıyım :) Emin olun oyunu 3 5 defa bitirmiş olsanız bile bir dahaki oynayışınızda başka görevlerle karşılaşacaksınız ha birde ipucu vereyim açık dünyada gezerken gözünüze takılan farklı bir ağaç görürseniz etrafına bakmayı unutmayın
Bir arkadaşımın hesabında oynamıştım başta sonradan indirime girince ordaki kaydı silip kendi hesabımda yeniden oynadım. İlkini tam bitirmemiştim ancak ona rağmen 2. oynayışımda çok daha zevk aldım ve hikayeyi biraz anlayınca oyun daha da keyifli hale geldi. Muhtemelen 2-3 defa daha oynarım 😅

2'nci soruda yanlışlık yok. 2'nci kaydı kullanıp oynasanız bile yine Letho %100 gelmiyor savaşa. Gelebilmesi için Letho ile alakalı bir yan göre var onun yapılması gerekiyor ve Letho'ya Kaer Morhen'a gitmesi gerektiği söylenmeli. Eğer 2'nci kayıtta Letho yaşıyorsa ve Witcher 3'teki Letho yan görevini yapmazsanız Kaer Morhen savaşına gelmiyor hatta Geralt, Letho ile hiç karşılaşmıyor bile. Soruda da ''Kesin olarak yer almamıştır'' yazıyor zaten. Dolayısıyla

Letho duruma göre kaer morhende olabiliyor yanlışlık olmuş
Duruma göre derken kafasına göremi hareket ediyor kardeşim sonuçta gelmesini istersek bu yolu izleyebiliriz sonuç olarak kesinlikle yer almamış diyemeyiz
2'nci soruda yanlışlık yok. 2'nci kaydı kullanıp oynasanız bile yine Letho %100 gelmiyor savaşa. Gelebilmesi için Letho ile alakalı bir yan göre var onun yapılması gerekiyor ve Letho'ya Kaer Morhen'a gitmesi gerektiği söylenmeli. Eğer 2'nci kayıtta Letho yaşıyorsa ve Witcher 3'teki Letho yan görevini yapmazsanız Kaer Morhen savaşına gelmiyor hatta Geralt, Letho ile hiç karşılaşmıyor bile. Soruda da ''Kesin olarak yer almamıştır'' yazıyor zaten. Dolayısıyla

2'nci soruda yanlışlık yok. 2'nci kaydı kullanıp oynasanız bile yine Letho %100 gelmiyor savaşa. Gelebilmesi için Letho ile alakalı bir yan göre var onun yapılması gerekiyor ve Letho'ya Kaer Morhen'a gitmesi gerektiği söylenmeli. Eğer 2'nci kayıtta Letho yaşıyorsa ve Witcher 3'teki Letho yan görevini yapmazsanız Kaer Morhen savaşına gelmiyor hatta Geralt, Letho ile hiç karşılaşmıyor bile. Soruda da ''Kesin olarak yer almamıştır'' yazıyor zaten. Dolayısıyla hata yok. :)
Sonuc itibariyle geliyor oraya yani aramizda şans eseri belki ilk defa oynayip lethoyu oraya getirmeyi başaran arkadaşlarda olabilir o yüzden öyle yazma gereği duydum

1-A
2-D
3-A
4-B
5-C
6-B
7-B
8-D
9-B
10 bilmiyorum ayrıca Witcher 3 ü sadece 1 kere bitirdiğimi belirtmek isterim teşekkürler.
1-A
2-D
3-A
4-B
5-C
6-B
7-B
8-D
9-B
10 bilmiyorum ayrıca Witcher 3 ü sadece 1 kere bitirdiğimi belirtmek isterim teşekkürler.
100 alan arkadaşların cevaplarına baktım da oyunu 1 kere bitirdiğim zaten belli oluyormuş :)

1-C, 2-D, 3-A, 4-B, 5-C, 6-A, 7-D, 8-C, 9-B, 10-C.

Bu kolaydı hocam, daha zorlarını bekleriz. 😄

Düzeltme: Son soru biraz tuzaklıymış hee, kontrol ederken diğer şıklara da bakmasam ayna diye atlamıştım. 😄

Son düzenleme:
5. Sorunun cevabı kurbağının öldürülmesi olması lazım. Olgierd'ın 3 isteği Geralt O'Dimm le anlaştıktan sonra. Geralt'ın O'Dimm ile anlaşması ise Kurbağının öldürülmesinden sonra. Kurbağıyı öldürmesini de Olgierd istedi diyeceksiniz fakat birisi Witcher kontratı diğeri ise yapmak zorunda olduğu 3 istek. Yani isterse kontratı reddebilirdi

Aynı zamanda 10. Sorunun cevabı da Ayna olmalı. Geralt ne kadar Gaunter O'Dimm 'i kendi oyununda yenerken sudaki yansımasını kullanmış olsa da bilmecenin cevabının ayna olduğunu çözdükten sonra O' Dimm bütün aynaları kırmış ve Geralt çareyi suyu bir ayna olarak kullanmada bulmuştur.

Geri
Yukarı