Çözüldü The Witcher 3'te arbalet nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Canavar ile vs. atacağız ama nasıl arbaleti elime alırım bilmiyorum. Vesemir kumar oynarken kazanmış. Az önce bana verirken söyledi. O yerdeyim yani.

Mouse'un tekerleğine tıklamam bir işe yaramıyor.

Çözüm
Canavar ile vs. atacağız ama nasıl arbaleti elime alırım bilmiyorum. Vesemir kumar oynarken kazanmış. Az önce bana verirken söyledi. O yerdeyim yani.

Mouse orta tuşuna bas otomatik vurur basılı tutarsan sen belirlersin hedefi bence otomatik vur onun dışında bombaları da oradan atıyorsun Q veya Tab'dan büyü menü yerini aç seç oradan mousela sonra kullan.

Mouse orta tuşuna bas otomatik vurur basılı tutarsan sen belirlersin hedefi bence otomatik vur onun dışında bombaları da oradan atıyorsun Q veya Tab'dan büyü menü yerini aç seç oradan mousela sonra kullan.

Çözüm
Envanterinde arbalet yerine arbaleti koy. Daha sonra oyun içinde taba bastığında tekerlek açılıyor alt tarafta arbalet gözüküyor eğer ki gözükmüyorsa 1/2 falan yazıyordur fare tekerleği ile arbaleti seç. Bunları uyguladıktan sonra eline alıp kullanmak için fare tekerleğine bas. İyi eğlenceler.

Envanterine gelip arbaleti öncelikle yerine yerleştirmen gerek. Sonrasında farenin orta tuşuna basılı tutup arbaleti seç. Seçtikten sonra ise farenin orta tuşuna bir kere basıp ( önce canavara doğru bak) ateşle.

Yeni konular

Geri
Yukarı