The Witcher 3'te nasıl güçlenilir?

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3 oynuyorum fakat şu an bile canavarları kesmekte biraz zorlanıyorum veya çok can götürüyorlar. Daha güçlü vurmak için ne yapmalıyım? Veya canımın daha az gitmesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Loot yap setini geliştir. Skillerini güçlendir. Yağların kullanımını öğren. Seviyene göre takılırsan zorlanmazsın. Büyülerden koruma büyüsünü basıp dal. İlk vuruşu boşa çıkarıyor.

Witcher 3 oynuyorum fakat şu an bile canavarları kesmekte biraz zorlanıyorum veya çok can götürüyorlar. Daha güçlü vurmak için ne yapmalıyım? Veya canımın daha az gitmesi için ne yapmalıyım?

Yağları, iksirleri, işaretleri falan kullanırsan çok rahat edersin savaşlarda.

Zırh kılıç olarak set zırhlar kuşan, potları geliştir. Bir kere geliştirince basması beleş zaten. Meditasyon yaptıkca kendiliğinden doluyor. Oyunun en güçlü buildi yeşil mutasyonu pot basmalı toksisite buildi ama en sıkıcısı. Hile gibi bir şey. En eğlencelisi mavi build büyü ağırlıklı. Klasik olan ise kırmızı build bol kılıç sallamalı. İnternette aratırsan buildleri görebilirsin. Şemaları satıcılardan hazine avı şeklinde bulabilirsin. Son olarak zırh setleri de zaten açıklamalarında da yazıyor buildlere göre takarsın. Kedi seti hızlı kılıç, grifin büyü atma vs. neyse kolay gelsin sana.

Geri
Yukarı