Sürprizbozan The Witcher 3'te başarısız görevler oyunu %100 bitirmeyi engeller mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

98046

Kilopat
Makaleler
4
Oyunda "Novigrad çeteleri" görevini başka bir görevden sonra yapmaya çalıştığım için Geralt adamı otomatik olarak reddetti ve görev başarısız oldu.
Tek başarısız olduğum görev bu ve oyunu %100 bitirmek istiyorum.
Bu durum %100 bitirmemi engeller mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence engeller. Çünkü %100 bitirmek demek bütün görevleri yapmak, bütün noktaları keşfetmek, her yere gitmek, her şeyi bitirmek demektir. Bir görev başarısız olursa %100 biteceğini sanmıyorum ancak yanlış biliyor da olabilirim.

Oyunu bitirmek üzereyim. Artık o kayda dönemem. Aslında yaygın bir durumdur illa ki yaşayan vardır diye sormuştum
Oyun bitince New Game+ başlarsın. O zaman görevler sıfırlanır. Kaldığın levelden devam ediyorsun. O oyunda başarısız olmayacak şekilde dikkatli yaparsın görevleri.

Daha önce oyunu bitirip tek bir görevde bile başarısız olan birisi yok mu gerçekten.
Bunu sadece ben yaşamış olamam.
New Game plus yapabileceğimi biliyorum. Tavsiyeniz ve yardımınız için teşekkür ederim.
Sorum "herhangi bir yan görevde başarısız olmak oyunu %100 bitirmeyi engeller mi?"
Cevaplarsanız sevinirim

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı