The Witcher 3'te Berbatçık Bölümünün Geçilememesi

serbytes

Picopat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlarım öncelikle bu tarz konu başlıklarından sıkılmış olabilirsiniz lakin cidden yardıma ihtiyacım var. 34 yaşında biri olarak bu zamana kadar birçok oyun deneyimledim PC değişikliğinden sonra kaçırdığım oyunları oynuyorum. Witcher 3 bunlardan biri. Konu ve grafik olarak gerçekten harika bir atmosfere sahip. Seviye 5'e geldim ve bu berbatçık sahnesine kadar zorlanmadım. Bu bölümü geçemiyorum. 2 seçeneği de denedim (buglardan da faydalanamadım). Öldürmeye çok çalıştım öldüremedim (Çok yaklaşmama rağmen.) Diğer seçenekte ise Heyulalara karşı başarılı olamıyorum. Gerçekten ne yaparsam yapayım beni perişan ediyorlar ve kalabalık geliyorlar. Oyunu silmek üzereyim ama kendime de yediremiyorum. RPG oyunlarında çok başarılı biri hiç olmadım ama GoW ve Sekiro da bile bu kadar zorlanmadım.
Önerilerinizi bekliyorum. (Allah başka dert vermesin.😁)

-20 dakikalık can yenileme açık.
-Hayalet yağım yok.
-Seviyemi artırmak adına başka bir bölüme atlayamıyorum baronun evinde sıkıştım.
-Kafam bazı mekanikleri almıyor örneğin korumada bile olsa heyulanın hasar vermesi. (Kaç kaç nereye kadar.)
-Yrden, axii, quen kullanıyorum bu görevde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayalet yağı + Ay tozu bombası teşekküre gerek yok.

Bir sonraki geçemediğin bölümde etiketle.
Konuda bahsetmiştim hayalet yağı elimde yok ayrıca görev alanından dışarı çıkıp başka görev yapamıyorum.
Quen basıp sonra kalkanınız kırılmadan Yrden basıp sabitlenmiş heyulaları tek tek öldürmeyi deneyebilirsiniz. Yapay zekanın salaklığından faydalanmayı deneyin sallıyorum bir tarafa koşun hepsi toplaşsın sonra öbür tarafa koşun üstünüze "hızla" geleni Yrden ile sabitleyip öldürün.

Quen>Yrden>Quen>Yrden. Ya da uzaktan Igni atmayı da deneyebilirsiniz.
En iyi çözüm önerilerinden biri hocam dediğiniz. Kaçarak çok uzaklaşınca da berbatçık boss a dönüşüyor dengede tutmam lazım sanırım.

Konuda bahsetmiştim hayalet yağı elimde yok ayrıca görev alanından dışarı çıkıp başka görev yapamıyorum.
Yağa da gerek yok aslında Ay Tozu'nu at, gözükecekler dodgelemesı daha kolay olacak. Quen basıp girişeceksin. Gümüş kılıç ile daldığına emin ol beni de Hearts of Stone DLC'sindeki perili evdeki Heyula çok zorlamıştı düşük levelken gitmiştim Elden Ring Sekiro yanında halt yemiş.

Yağa da gerek yok aslında Ay Tozu'nu at, gözükecekler dodgelemesı daha kolay olacak. Quen basıp girişeceksin. Gümüş kılıç ile daldığına emin ol beni de Hearts of Stone DLC'sindeki perili evdeki Heyula çok zorlamıştı düşük levelken gitmiştim Elden Ring Sekiro yanında halt yemiş.
Hocam teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Cidden enteresan bir zorluğu var ve bazen anlamakta zorlanıyorum oyunun mekaniğini.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı