The Witcher Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
The Witcher Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!
axyzmg25ql4.jpg

Uzun süredir merakla beklenen The Witcher dizisinin ilk fragmanı San Diego Comic-Con’da yayınlandı. Witcher’ın ilk fragmanıyla beraber sonunda Henry Cavill’i Geralt of Rivia, Freya Allan’ı Ciri ve Anya Chalotra’yı ünlü sahire Yennefer rolüyle görebildik. Yaklaşık iki dakika süren ve önemli kesitlerden oluşan fragman, bizleri birçok ipucu ile baş başa bıraktı. Fragman sırasında dövüşler kısa kesilmiş olsa […]

Devamı: The Witcher Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Pek gaza gelemedim nedense. Witcher Fanboy'u olduğum için tüm günümü ayırıp izleyeceğim o ayrı. Hayalimin kadını Yennefer, ne oldu sana? 😭

Benim hiç hoşuma gitmedi. Hikayesine olan güvenim aşırı yüksek olsa da diziye güvenemiyorum. Özellikle Yennefer çok kötü görünüyor. Umarım sözlerimi ağzıma tıkar ama çok kötü bir yapım olacak gibi geliyor bana.

Fragmana kadar içimde bir heyecan vardı fakat fragmanı izleyince pek bilemedim ya.

Oyundaki çekici kadınlar kitapta sanırım öyle tasvir edilmiyordu ki dizide bu şekilde görüyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı