The Witcher: Enhanced Edition Alt+Tab ile siyah ekran sorunu

Labsente

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.

Witcher serisinin çok methedildiğini duyunca tüm seriyi tüm DLC'leri ile aldım. Sıkıntı şu bu oyuna girdikten sonra oyunu alta alsam veya kapatmak istesem monitörde görüntü gidiyor. Siyah ekran oluyor ve kapatıp açmadan sorun düzelmiyor. Kapatıp açınca da monitörde dalgalanma ve karıncalanma oluyor. Bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba
Aynı sorun bende de var. Çözümü konusunda bilgisi olan varsa memnun olurum.
Ayrıca tüm Crysis serisinde oyun başlagıcında hiç görüntü gelmeme sorunu da var.
Sistemim ve steam oyunlarım orjinaldir. Antivirüs vs. taramalarında da sorun çıkmadı.

Sistemim;
Win 10 64 bit
Asus Z170P anakart
i5 6500
MSI R9 380 4GB
16 GB RAM

Merhaba
Emin olmamak ile birlikte epey araştırma sonucu sorunun 64 bit 32 bit ayrımından olduğunu düşünmeye başladım.
Witcher 1 de oyundan çıkış tıkladığımda siyah ekran oluyor öylece kalıyor. monitör çalışıyor görünüyor ama ekran simsiyah ve hiç bir tuş yanıt vermiyor. Reset atmak zorunda kalıyorum.
Crysis serilerinde oyun açılırken ses var ancak başlangıçtaki reklam arayüz vs. görünmüyor. Sonra oyun menüsü geliyor ve oyun açılıyor.
Bir bilen veya önerisi olan olur ise memnun olurum.
selamlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı