The Witcher Enhanced Edition Açılmıyor

tevfiksarsal

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de sahip olduğum The Witcher Enhanced Edition oyunum açılmıyor. Oyna dedikten sonra ''Oyun başlatılıyor.'' ekranı gelip gelip geri gidiyor, oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Dosya bütünlüğünü kontrol ettim bir problem yok. Sistem gereksinimlerim fazla fazla yetiyor. Oyunun dizininden açmaya çalıştım yine açılmadı. Başlatma seçeneklerine ''-dontForceMinReqs'' yazdım yine çalışmadı. Çözümünü bilen var mı kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşınız:

Steam'de sahip olduğum The Witcher Enhanced Edition oyunum açılmıyor. Oyna dedikten sonra "Oyun başlatılıyor." Ekranı gelip gelip geri gidiyor, oyun hiçbir şekilde açılmıyor. Dosya bütünlüğünü kontrol ettim bir problem yok. Sistem gereksinimlerim fazla fazla yetiyor. Oyunun dizininden açmaya çalıştım yine açılmadı. Başlatma seçeneklerine "-dontForceMinReqs" yazdım yine çalışmadı. Çözümünü bilen var mı kafayı yemek üzereyim.

Aynı hatayı ben de alıyorum ama oyun bir türlü açılmıyor.

Sizi rapor paylaşmaktan alıkoyan nedir?

Ben yeni görüm de pardon. Logfile

Kod:
Hatalı uygulama adı: witcher.exe, sürüm: 1.5.0.1304, zaman damgası: 0x4910475c
Hatalı modül adı: witcher.exe, sürüm: 1.5.0.1304, zaman damgası: 0x4910475c
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x0034e632
Hatalı işlem kimliği: 0x1e6c
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d6c7ec58ae42d1
Hatalı uygulama yolu: D:\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition\system\witcher.exe
Hatalı modül yolu: D:\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition\system\witcher.exe
Rapor kimliği: 9857e1c4-9808-4bc3-8553-156111f1f6ea
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Avast kaldırın, düzelmeli. Olmazsa DDU ile ekran kartı sürücüsü kaldırıp temiz kurulum yapınız:

Ben yeni görüm de pardon Logfile

Avast kaldırın, düzelmeli. Olmazsa DDU ile ekran kartı sürücüsü kaldırıp temiz kurulum yapınız:

Tammdır deneyeceğim ilginiz için çok teşekkürler.

Abi maalesef ikisini de yaptım olmadı neyse oyunu iade edeyim en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı