The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu
Efsanevi The Witcher serisinin ilk oyunu The Witcher Enhanced Edition ücretsiz oldu. Daha önceden de birçok popüler oyunu ücretsiz olarak dağıtan GOG.com, şimdi de The Witcher serisinin ilk oyunu olan The Witcher Enhanced Edition‘ı tamamen ücretsiz hale getirdi. Aslında, GOG.com tarafından başlatılan bu kampanyanın amacının, geçtiğimiz yıl Ekim ayında yayınlanan Gwent: The Witcher Card Game‘i daha […]

Devamı: The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Witcher 3'e başlamak istiyordum kitapları okuduktan sonra bu benim için iyi oldu.

Ekleme: Şimdi siteye girdim de oynanışı kanser olan bir oyun için bu kadar uğraşmak istemedim. Yeni launcher kuramam maalesef :D

Witcher 3'e başlamak istiyordum kitapları okuduktan sonra bu benim için iyi oldu.

Ekleme: Şimdi siteye girdim de oynanışı kanser olan bir oyun için bu kadar uğraşmak istemedim. Yeni launcher kuramam maalesef :D
Ben oyunu bitirdim. Hiç de kanser bir oyun değil. Sadece fast travel tarzı bir mekanik olmadığı için biraz git gel yapıyorsunuz. Ancak gerek hikayesi, gerek oynanış, gerekse atmosfer olarak kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Ben oyunu bitirdim. Hiç de kanser bir oyun değil. Sadece fast travel tarzı bir mekanik olmadığı için biraz git gel yapıyorsunuz. Ancak gerek hikayesi, gerek oynanış, gerekse atmosfer olarak kesinlikle oyna olması gereken bir oyun.
Çoğu kişi savaş mekaniklerine berbat diyor. Oynamadım oyunu aynı şekilde izlemedim de. Büyük ihtimalle kitap okuyarak başlayacağım.

Çoğu kişi savaş mekaniklerine berbat diyor. Oynamadım oyunu aynı şekilde izlemedim de. Büyük ihtimalle kitap okuyarak başlayacağım.
Evet, muhteşem bir combat mekaniği yok. Ama senaryo ve oynanış olarak bu açığı kapatıyor bence. Zevk meselesi elbette, boş zamanınız olursa göz atarsınız :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı