The Witcher kaybolan save dosyaları nasıl getirilir?

Zer1

Hectopat
Daha fazla  
1 haftadır falan girmiyorum, Steam hesabı değişikliği yapmıştım başka bir oyun oynamak için ve geri hesabıma geçip girmek isteyince kayıtlı oyunumu bulamadım. Bunu geri getirebilme şansım var mı? (Youtubers Life'da böyle bir sorun yok).

Son düzenleyen: Moderatör:
Silmişsiniz. Çöp kutunuza bakın. Steam kendisi buluta kaydediyor siz silmediğiniz sürece silinmiyor. Mesela en az 10 kere format atmışımdır en son Witcher oynamamdan ama 1 kere bile kayıt dosyam silinmedi. Hep kaldığım yerden devam ettim.

Peki skillegeye giden tekneye binme kısmındaydım buradan sonrasını oynamak yerine izlesem çok mu şey kaybederim sizce.
Nasıl yani Novigrad'da olup gemiciye 1000 para verip gidilen bölümden mi bahsediyorsunuz ?

Nasıl yani Novigrad'da olup gemiciye 1000 para verip gidilen bölümden mi bahsediyorsunuz ?
Bence her türlü bu oyunu izlemek yerine yaşamalısınız çünkü bambaşka bir oyun. Ben oyunu 4 kere bitirdim yani baştan başlamanız sizin kötü olmaz.

Aynen bu da olabilir ama bu sefer itemler vs farklı olacak ve seçilen diyaloglar da öyle.
Evet bunu ben pek düşünmemiştim. Bu dediğiniz şey benim için önemli olur ve baştan başlardım ama belki arkadaşın tekrar oynamaya vakti yoktur. Bu yüzden save dosyası bulması onun için daha iyi olabilir.

Evet bunu ben pek düşünmemiştim. Bu dediğiniz şey benim için önemli olur ve baştan başlardım ama belki arkadaşın tekrar oynamaya vakti yoktur. Bu yüzden save dosyası bulması onun için daha iyi olabilir.
Evet bende baştan başlardım ama dediğiniz gibi de olay olabilir. Artık bu arkadaşın kararı :) İyi oyunlar dilerim hepinize.

Geri
Yukarı