The Witcher kitap serisi alınır mı?

Şu an hiçbir bilgim normalde oyununa başlayacaktım satin aldim. Sonra kitabi okuyup oynamak daha iyi olur dediler bende seriyi okuyup öyle başlayayım diyorum.
2 ve 3. oyunlar kendini yeterince açıklıyor. Kitabı okuyan detaylardan daha çok zevk alır ama okumayanın pek bir şey kaybedeceğini sanmıyorum.

İsterseniz oyunları oynadıktan sonra kitaplara başlayabilirsiniz, hatta güzel de temel oluşturur. Kitapları okuduktan sonra oyunları bir daha oynayasınız zaten gelir.

2 ve 3. oyunlar kendini yeterince açıklıyor. Kitabı okuyan detaylardan daha çok zevk alır ama okumayanın pek bir şey kaybedeceğini sanmıyorum.

İsterseniz oyunları oynadıktan sonra kitaplara başlayabilirsiniz, hatta güzel de temel oluşturur. Kitapları okuduktan sonra oyunları bir daha oynayasınız zaten gelir.

Onuda düşündüm aslında bakalım kitaplar gelsinde konunun gidisatına göre değerlendiririm.

Çok güzel açıklamışsın 👍 Ben de oyunlardan sonra okumuştum ve detaylarıyla birlikte okumak oyundan daha zevkli gelmişti.

Aynen hocam doğrudur ben bu kitabın Türkçe çevirisi olduğunu bilmiyordum. Bir de ekstra olarak yedi krallık şovalyesi, ateş ve kan gibi kitaplarda var bu kitaplar tam olarak ne anlatıyor?

Buz ve ateşin dünyası ırkları anlatıyor olması lazım. Ansiklopedi görevi görüyor aslında. Diğer kitapları tam bilmiyorum ama kitap açıklamasından ana temanın yan olayları ile ilgili bilgi veriyor herhalde.

Buz ve ateşin dünyası ırkları anlatıyor olması lazım. Ansiklopedi görevi görüyor aslında. Diğer kitapları tam bilmiyorum ama kitap açıklamasından ana temanın yan olayları ile ilgili bilgi veriyor herhalde.
Valla hocam 116 TL gibi bir fiyata aldım umarım uygundur ve fiyatına değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı