Witcher kitap serisi alınır mı?

3 oyunu da oynayıp bitirdim söylediğim gibi, sıfırdan kitapları okuyup 1. oyunun remake'i ile birlikte seriyi sıfırdan bi tüketmek istiyorum. ''Bütün yan görevlerle birlikte çok tatlı olacak''

Güzel olur. Ben de oyunları oynadım. Oyunlar kitapların sonrasında geçen bağımsız yapımlardı. Dizi ise kitapların uyarlaması olduğu için hayal kırıklığına uğramıştım. Çünkü kitapta okurken hayal ettiğim pek çok unsur diziye şöyle bi göz attığımda birbirine örtüşmüyordu. Diziyi baştan sona izlemedim sadece göz attım ve o bile yetti. Pek beğenmedim bu yüzden.

Güzel olur. Ben de oyunları oynadım. Oyunlar kitapların sonrasında geçen bağımsız yapımlardı. Dizi ise kitapların uyarlaması olduğu için hayal kırıklığına uğramıştım. Çünkü kitapta okurken hayal ettiğim pek çok unsur diziye şöyle bi göz attığımda birbirine örtüşmüyordu. Diziyi baştan sona izlemedim sadece göz attım ve o bile yetti. Pek beğenmedim bu yüzden.
Dizi çok kötü, 3 sezonunu da izledim ve 4. sezon dahil olmak üzere kitapların dışında bi hikaye anlatacaklarını söylediler. Bu yüzden başrol ''Henry Cavill'' Geralt rolünden çıkmıştı. Artık izlenmez dizi, ben de kitaplarını okuyup hikayeyi sömürmek istiyorum. Teşekkür ederim sohbet için...

İlk 3 oyunu da oynayıp bitirmiş, önceki hikayesini anlamak için diziyi de izlemiştim. Ciri'yi, Yennefer'ı vesaire az çok tanıyabildim fakat geriye kalan evreni de öğrenmek için 8 kitabı da okumak istiyorum.

Aşağıya bıraktığım linkte 8 kitap 2800 TL'ye denk geliyor, 7'li set halinde 1700TL'ye alabileceğim bir site de var. En uygun nereden alabilirim? Bir de, değer mi sizce?

Daha 3 ay önce 650 liraya aldım, pahalı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı