The Witcher: Monster Slayer Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer ile gerçek dünyada canavar avına çıkmaya hazır olun. CD Projekt, The Witcher evreni temalı yepyeni bir mobil oyun ile oyuncuları canavar avına çıkartıyor. iOS ve Android ...

Devamı: The Witcher: Monster Slayer Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bence gayet normal bir şey, mobil pazara bu şekilde giriş yapmak istemiş olabilirler. Direkt Witcher'ın normal oyununu aktaracak değiller sonuçta. Pokemon Go alternatifi mantıklı, gezerken böyle bir şey yapmayı ben de isterim şahsen. Ayrıca büyük bir oyun firması olması ufak tefek oyunlar yapmasını engelleyen bir unsur değil, isteyen indirip oynar istemeyen bir şey yapmaz. Silah zoru yok sonuçta. Siz asıl oyuna bakın bence :) Bu arada bence Asya pazarına da odaklanmak ve kendilerini tanıtmak için böyle bir şey yapıyorlar.

Büyük bir oyun firmasının mobil oyun yapması kendine küfür etmesi gibi bir şeydir.

Diablo immortal gibi duyurulsa size hak verirdim ama herkesin Witcher 3 kaldırcak sistemi yok ayrıca telefonu olmayan bu devirde zaten yok ayrıca yolculukta kim elinin altında oynayacak oyun olmasını istemez ki?
Ben de DLC sandım çok saçma bir işe girişmişler. Cyperpunk'a 1 NPC ekleseler daha iyi olurdu.

tabi bu benim fikrim. Başka fikirlere de saygı duymak gerekir telefon ile işim olmadığından böyle.

Yavaş yavaş her firma mobil işine giriyor örneğin Bethesda veya Blizzard.

Diablo: Immortal gibi duyurulsa size hak verirdim ama herkesin Witcher 3 kaldıracak sistemi yok ve telefonu olmayan bu devirde zaten yok ayrıca yolculukta kim elinin altında oynayacak oyun olmasını istemez ki?
Bu oyun Witcher teması giydirilmiş bir Pokemon Go oyunundan başka bir şey değil. Hem pandemi döneminde bu oyunu kim sokağa çıkıp oynayacak veya evde bu oyun insanları eğlendirecek mi?

Bu arada oyun bedava en kötü emülatör ile oynuyacağım.
Bu oyun Witcher teması giydirilmiş bir pokemon GO oyunundan başka bir şey değil. Hem pandemi döneminde bu oyunu kim sokağa çıkıp oynayacak veya evde bu oyun insanları eğlendirecek mi?

Sokakların eskisinden farkı yok ayrıca sonradan deneyenlerde olabilir illa.

Yeni konular

Geri
Yukarı