The Witcher Serisi Alınır mı?

orcnaydn

Hectopat
2. oyunun yarısına kadar 3. oyunun tamamını bitirip çok sevmiştim, internette gezinirken 5 serilik kitaplarının olduğunu gördüm. Şimdi sizlere 2 sorum olucak;

1-Oyun ve kitap'ın hikayesi tıpa tıp aynı mı?
2-Kitap serisinin 115TL civarı bir fiyatı var bu fiyata değer mi?

Kitaplara ulaşmak istiyenler Buradan ulaşabilir.

Withcer serisi kitaplarla başlıyor. Kitapların bittiği yerden oyunlar başlıyor. Yani farklı olaylar. Yazılmış 7 tane witcher kitabı var ancak Türkçe'ye henüz sadece 5 tanesini çevrildi. 6 ve 7 de yolda. Okumanı öneririm. Ben bitirdim tüm seriyi ve çok hoşuma gitti.

Geçtiğimiz yaz 4'lü serisini 79 liraya almıştım biraz pahalılaşmış ama bende serinin 3. oyununu bitirdikten sonra yetmeyip üstüne alıp birde kitapları bitirmiştim. Zaten oyunlarını oynadığın için kafanda bir atmosfer oluştu bile o yüzden kitaplar daha da doyuruyor insanı :=) Kesinlikle öneririm.

Kitapla oyun farklı zamanlarda geçse de oyunla bağlantı, fiyatına baktım eskiye göre uygun tanesi 25 liraydı ilk zamanlar.
Kitapla birlikte oyun güzel bir etki bırakıyor tavsiye ederim, Witcher 3'te Son Dilek isimli bir görev var mesela Son Dilek isimli kitaptan sonra görevin öncesi ve sonrası birleşiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı