The Witcher'da 90 derece işlemci/ekran kartı normal mi?

Sıcaklıklar yüksek hocam benim de işlemcim 85 civarlarında geziyor bu aralar.
EX9jfPXXkAIb5tO.jpg

Laptop ise işlemci sıcaklığı idare eder ekran kartı ise çok. Masaüstü ise ikisi de çok.
Hocam laptop bilgisayarın altında boşluk bırakınca biraz daha iyi soğutuyor 85-86 derece oluyor ikisi
Bence normal değil
Markasını yazar mısınız lütfen
Dell g315 hocam
Merhabalar.
Öncelikle ekran kartınız ve işlemci modeli nedir işlemciniz neyle soğutuluyor Bilgisayar bakımı ne zaman yapıldı ve ekran kartı termal macun ve bakımları ne zaman yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Saygılarla.
1050 Ti, i7 8750h 8 gb ram Garantiden bir kaç ay önce geldi termal macun sürüldü mü bilmiyorum

Hocam laptop bilgisayarın altında boşluk bırakınca biraz daha iyi soğutuyor 85-86 derece oluyor ikisi

Dell G315 hocam

1050 Ti, i7 8750h 8 GB RAM garantiden birkaç ay önce geldi termal macun sürüldü mü bilmiyorum

Modelinizin resmine baktım laptop değil kapalı kutu resmen hava alacak yer yok. Mümkün olduğunca altını açık bırakın. Laptopun 4 köşesinden yükseltin. Undervolt yapmayı deneyin. Sürekli 90 derece mi yoksa arada 90'ı mı görüyor?

Modelinizin resmine baktım laptop değil kapalı kutu resmen hava alacak yer yok. Mümkün olduğunca altını açık bırakın. Laptopun 4 köşesinden yükseltin. Undervolt yapmayı deneyin. Sürekli 90 derece mi yoksa arada 90'ı mı görüyor?
Hocam oyundayken hep 85-90 arası gidip geliyor , belki dediğiniz işlemleri yaparsam soğutabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı