The Withcer 3 sıkıyor

348606

Hectopat
Merhabalar bay ve bayanlar. Withcer 3'ün bu kadar övüldüğünü gördüm. Ben de "Vay arkadaş neymiş bu oyun? Bir bakalım hele." diyerek uzun zaman önce Steam'den satın aldım. Bugün indirip 4 saat oynadım ve bana eziyet gibi geldi. Aşırı ayak işi var oyunda. Sizce ben mi yanlış oynuyorum? Lütfen belirtin.

Merhabalar bay ve bayanlar. Withcer 3'ün bu kadar övüldüğünü gördüm. Ben de "vay arkadaş neymiş bu oyun? Bir bakalım hele." Diyerek uzun zaman önce Steam'den satın aldım. Bugün indirip 4 saat oynadım ve bana eziyet gibi geldi. Aşırı ayak işi var oyunda. Sizce ben mi yanlış oynuyorum? Lütfen belirtin.

Oyunun başı çok sıkıcı çok kötü bende sıkılmıştım ama sonradan oyun açılıyor ve sıkılmadan rahat rahat oynuyorsun.

Merhabalar bay ve bayanlar. Withcer 3'ün bu kadar övüldüğünü gördüm. Ben de "Vay arkadaş neymiş bu oyun? Bir bakalım hele." diyerek uzun zaman önce Steam'den satın aldım. Bugün indirip 4 saat oynadım ve bana eziyet gibi geldi. Aşırı ayak işi var oyunda. Sizce ben mi yanlış oynuyorum? Lütfen belirtin.
Haklısın.

Hocam sevmek zorunda değilsiniz. O yüzden "bu oyunu sevmem lazım yoksa benle dalga geçerler" diye bir şey yok.

Herkese hitap edecek bir oyun değil. Oynamamasına rağmen fanboyluğunu yapanlar da var bir de. Ancak ilk 5-6 saati sıkıcı oluyor. Sonradan oyunun zevki çıkmaya başlıyor. 2-3 saat daha dişinizi sıkın bence.

Merhabalar bay ve bayanlar. Withcer 3'ün bu kadar övüldüğünü gördüm. Ben de "Vay arkadaş neymiş bu oyun? Bir bakalım hele." Diyerek uzun zaman önce Steam'den satın aldım. Bugün indirip 4 saat oynadım ve bana eziyet gibi geldi. Aşırı ayak işi var oyunda. Sizce ben mi yanlış oynuyorum? Lütfen belirtin.

Aslında bir bakıma amacımız zaten ayak işi yapmak. Biz paralı katil gibi birşeyiz yahu :D. Neyse eğer diğer oyunlarını oynamadıysan ve hikaye sana devam ettirmekte zorlanıyorsa biraz YouTube'da araştırma yaptıktan sonra oyun oynamaya devam edebilirsin.

Geri
Yukarı