Thehunter: Call of The Wild gamepad ile oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Epic Games'in bu haftaki bedava oyunu Thehunter: Call of The Wild'dı. Oyunu indirdim yaklaşık 4 saat falan oynadım. Daha sonra gamepad ile oynamak istedim. X360CE programını ayarladım ama oyuna girdiğimde gamepad ile kontrol edemedim. Belki Steam'in gamepad yapılandırmasıyla yapabilirim diye düşünüp Steam'e attım fakat yine olmadı. Hem Steam'den hem de X360CE'den girdim ama yine olmadı. Gamepadle alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü başka oyunları X360CE sayesinde joystickle oynayabiliyorum.

Aygıt yöneticisinde Xbox Game Controller görünüyor mu? Windows kaç kullanıyorsunuz?

Windows 10 kullanıyorum. Aygıt yöneticisinde görünüyor mu derken joystickin bağlanıp bağlanmadığını soruyorsanız evet bağlanıyor. Oyunla alakalı bir şey olsa gerek çünkü ondan hemen sonra pese girdiğimde oynanıyordu.

Windows 10 kullanıyorum. Aygıt yöneticisinde görünüyor mu derken joystickin bağlanıp bağlanmadığını soruyorsanız evet bağlanıyor. Oyunla alakalı bir şey olsa gerek çünkü ondan hemen sonra pese girdiğimde oynanıyordu.
Anladım. Denemediyseniz 360ce uygulamasını oyunun kurulu olduğu klasörün içine atıp ayarlamaları öyle yapıp deneyin

Geri
Yukarı