Rehber TheRealShop ile oyunları uygun fiyata satın alma (paylaşımlı hesap)

Öncelikle oyunları uygun fiyattan satın almak istiyorsanız aşağıda verdiğim siteyi incelemenizi tavsiye ederim. Crackli oyun oynamaktansa 5-10 lira verip uygun fiyatlı bir şekilde bazı oyunları oynayabilirsiniz. Oyunlar paylaşımlı hesap olarak sunuluyor genelde ancak size özel bir key ile Steam veya diğer platformlara erişim sağlayabiliyorsunuz. Malum oyun fiyatları oldukça yüksek, ben de böyle bir sistem bulmuşken sizlerle paylaşmak istedim.

Магазин цифровых товаров sitemiz bu, sitedeki ürünleri satın aldığınızda size özel bir key verilecek ve bir uygulama indirmeniz istenilecek. Kurulum yönergeleri de ürünü satın aldıktan sonra size bildiriliyor ancak ben size anlatayım yine de. Öncelikle alacağınız ürünün sol köşesinde AC yazması önemli bir detay çünkü kendi aktivatörleri üzerinden key'lerini aktif hale getiriyorsunuz.

Ekran görüntüsü 2021-03-12 113118.png

Aktivasyon kodunu onayladıktan sonra ise sol taraftaki Gamepad'e tıklıyoruz. Karşımıza aşağıdaki sekme çıkacak.

Ekran görüntüsü 2021-03-12 113236.png

Şimdi gelelim oyuna nasıl erişim sağlayacağımıza:
İlk olarak oyunu indirmek için sağ taraftaki yetki kısmına tıklayacaksınız. Karşınıza böyle bir yazı çıkacak. Oyunu indirirken çevrimiçi olacaksınız veya güncellerken çevrimiçi olacaksınız ancak oyunu oynayacağınız zaman çevrimdışı olmak zorundasınız yoksa key'iniz kapatılabilir. Güncellemeler bittikten sonra aktivatör üzerinden çevrimdışına tıklayıp oyuna giriş yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2021-03-12 113444.png

Mevcut oyun listesi sürekli olarak genişletilmektedir, ben Xbox Game Pass ve ekranda görünen oyunlara sahibim, Xbox Game Pass'te Forza Horizon 4 Ultimate'i online bir şekilde rahatça oynayabiliyorum, burada oyunların fiyatları oldukça uygun, oyun listesi de aktivatör üzerinde mevcut. Onu da ekte görebilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2021-03-12 113832.png

Eğer oyunları sadece hikaye olarak veya offline oynamak istiyorsanız *(Xbox Game Pass oyunlarını online oynayabilirsiniz.) crack gibi şeylerle uğraşmak yerine 3-5-10 lira aralığında oyunlarınızı güvenli bir şekilde oynayabilirsiniz. Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım. İstediğim zaman girip istediğim zaman çıkıyorum, Forza Horizon 4 hesabımda da sorun yaşamadım, sorun yaşarsanız da satıcı ile iletişim kurmanız kolay. Satın alma sayfasında satıcı ile konuşabiliyorsunuz, mail adresinize satın alır almaz aktivasyon kodu gönderiliyor. :)

VirusTotal sonucu: VirusTotal

Bir site vardı Gibirnet galiba. Oradan bedava yapabiliyorsunuz. Bir sürü oyun yok ama bedava en azından.
Onların sistemle bu sistem arasında dağlar kadar fark var. Bu adamlar uygulamayı indirdiğin an yetki butonuna basınca yetki butonuyla Teamviwer için yetkisi vermiş gibi oluyorsunuz ve 30 saniye bilgisayar size ait olmuyor ; adamlar kendi hesap ve şifreleriyle giriş yapıyor. Gıbır ise Steam sistemini kötüye kullanarak hizmet veriyor ve yarın bir gün herkese VAC yemez güvencesi de veremiyor. Düşünsenize kim kime bedavaya oyun verir çıkarları olmadan?

Sistem basit bir mantıkta çalışıyor aslında, oyun fiyatları uçuyor hikaye modu için bu uygulama gayet hoş, ilk kullandığım andan itibaren pek bir sorun yaşamadım, yaşasam bile satın alma sayfasında satıcı ile konuşup tüm sorunları hallettik.

Sistem basit bir mantıkta çalışıyor aslında, oyun fiyatları uçuyor hikaye modu için bu uygulama gayet hoş, ilk kullandığım andan itibaren pek bir sorun yaşamadım, yaşasam bile satın alma sayfasında satıcı ile konuşup tüm sorunları hallettik.
Hocam ben indirme için gece bırakmıştım başkası aktif diye offline moda almış sistem, indirirken de size böyle sorun yapıyor muydu arada?

Hocam ben indirme için gece bırakmıştım başkası aktif diye offline moda almış sistem, indirirken de size böyle sorun yapıyor muydu arada?
Evet hocam, torrent linki veriyor aslında size satın alımda indirdikten sonra originden oyun dosyalarını onaylatın diyor. Imstruction for use adlı bir yer var satın alma sayfasında orada magnet linki var. Aynı hatayı ben de yaşadım maalesef.

Evet hocam, torrent linki veriyor aslında size satın alımda indirdikten sonra originden oyun dosyalarını onaylatın diyor. Imstruction for use adlı bir yer var satın alma sayfasında orada magnet linki var. Aynı hatayı ben de yaşadım maalesef.
Hocam ben başladım indirmeye %35 şuan, sıkıntı olur mu sizce Origin üzerinden?

Hocam aktivasyonda too many access hatası veriyor öyle olunca ancak satıcıya o hatayı verdiğinde yazarsan yeni bir key veriyor, sorun kalmıyor hocam.
Hocam satıcıyla siteden mi iletişim kuruyoruz?
Hocam aktivasyonda too many access hatası veriyor öyle olunca ancak satıcıya o hatayı verdiğinde yazarsan yeni bir key veriyor, sorun kalmıyor hocam.
Hocam her şey tamam ekran geliyor oyna diyorum FIFA açılış ekranında, tepki yok ama.

Son düzenleme:
Hocam satıcıyla siteden mi iletişim kuruyoruz?

Hocam her şey tamam ekran geliyor oyna diyorum FIFA açılış ekranında, tepki yok ama.
Hocam mail hesabına gelmiş bir kod olması gerekiyor, satın alım sayfasına yönlendiriyor seni. Orada iletişim kurabilirsin, yardımcı oluyordu satıcı

Yeni konular

Geri
Yukarı