Thermal Grizzly Kryonaut alınır mı?

Ne yaptın dostum ben maksimum:)1GR 2 kere kullanabiliyorum biraz fazla koyduğumdan olabilir ama 1GR için 4 kere fazla gibi.

Çok rahat 4 kere uygularsın yahu minicik nokta bırakıyorsun. 1 gramlık tüpten en az çıksın 3 tane kalanı, fazlası artık taşma sınırına geliyor. İşlemcinin her köşesini tamamen kaplamasına gerek yok.

Çok rahat 4 kere uygularsın yahu minicik nokta bırakıyorsun. 1 gramlık tüpten en az çıksın 3 tane kalanı, fazlası artık taşma sınırına geliyor.

Ben biraz bol koyduğumu biliyorum ama 4 kere kullanan görmedim hiç :D bence nohut tanesi biraz az biraz daha fazla konulabilir.

Onlar ilk defa sistem kuranlar veya araştırmadan kuranlar. :)

Tabii ki.

Normalde bu videoyu referans veririm macun miktarı ve uygulanması için. Aynısını uygulayan çoğu kişide sıcaklıklar ideal şekilde düşmüştü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normalde bu videoyu referans veririm macun miktarı ve uygulanması için. Aynısını uygulayan çoğu kişide sıcaklıklar ideal şekilde düşmüştü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki sizce en iyi sürme şekli nedir? (Şekil olarak.) Çok fark ediyor mu? En azından tartışma yaratacak kadar? Çok fazla bunun hakkında konuşan gördüm. Merak ettim doğrusu.

Hocam peki sizce en iyi sürme şekli nedir? (Şekil olarak.) Çok fark ediyor mu? En azından tartışma yaratacak kadar? Çok fazla bunun hakkında konuşan gördüm. Merak ettim doğrusu.

Bana göre nohut tanesi X kesinlikle önermem.(Fakat biraz iri bir nohut tanesi :))

Hayır bildiğim kadarıyla X ve nohut aynı sıcaklıkları veriyor 5 nokta da aynı şekilde. Yalnız X ve 5 nokta daha küçük ve ince olması gerektiğinden uygulaması nohut kadar kolay değil.

Hayır bildiğim kadarıyla X ve nohut aynı sıcaklıkları veriyor 5 nokta da aynı şekilde. Yalnız X ve 5 nokta daha küçük ve ince olması gerektiğinden uygulaması nohut kadar kolay değil.

X hem detaylı ve uğraştırıcı oluyor. Ayrıca çok daha fazla sıkma ihtimalin var kesinlikle tavsiye etmem. :)

Geri
Yukarı