Thermal Grizzly Kryonaut vs Cooler Master Cryofuse Violet Termal Macun

Dreamwalker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Uzakyol Başmühendis (YDO)
Senelerce Kryonaut kullandım ve çok memnun kaldım, geçenlerde yeni sistem için yine sipariş verecekken Cooler Master Cryofuse Violet karşıma denk geldi.

Daha önce kullanan oldu mu? Termal iletkenlik değerleri aynı sayılır.

İşlemci olarak Ryzen 7950X için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle cool Master 14W termal iletkenliği var. Ayrıca 2 gr. Grizzyden iyi ve fazla. Bir de normalde fiyatı 250 civarıydı iyi bulmuşsun bu fiyata bende almayı düşünyom.

Kesinlikle cool Master 14W termal iletkenliği var. Ayrıca 2 gr. Grizzyden iyi ve fazla. Bir de normalde fiyatı 250 civarıydı iyi bulmuşsun bu fiyata bende almayı düşünyom.
14W olan Violet olmayan versiyonu, Türkiye'de maalesef bulamadım yoksa onu almayı planlıyordum zaten.

Artix MX5 öneririm.

Üretimden çıkan her Artix MX5 aynı değil maalesef, üretimi durdular diye biliyorum.

Haklısın doğru bu da 12.6W yazıyor sitesinde 2 gr olması bence avantaj bu arada ben termal grizy Kryonaut kullandım ekran kartı ve işlemci için hemen bitti 1 gr imiş. Fakat 10 derece fark etti işlemcide. Eğer özellikleri aynıysa bence gramı fazla olanı al.

Haklısın doğru bu da 12.6W yazıyor sitesinde 2 gr olması bence avantaj bu arada ben termal grizy Kryonaut kullandım ekran kartı ve işlemci için hemen bitti 1 gr imiş. Fakat 10 derece fark etti işlemcide. Eğer özellikleri aynıysa bence gramı fazla olanı al.
Ekran kartının içini açmayı pek planlamıyorum işin açıkçası, 1gr sadece işlemci için yeterli oluyor ama aynı özellikte (en azından kağıt üzerinde) 2gr varken bilemedim valla. İşlemci 7950X olunca biraz korkutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı