Thermal Grizzly termal macun alınır mı?

76 işlemci için normal değer.
Hocam bu drop konusunda benim kafama takılan en büyük şüphe, benim bulunduğum yerde elektrik voltajları çok dengesiz. Örneğin ışığı açtığımda anlık olarak ampul yanıp sönüyor gibi saniyelik bazen kararıyor. Bu durum pc de anlık donmaların dropların sebebi olabilir mi? Bu konu kafama baya takıldı sorunun kaynağını bulamadım. SSD de de bir problem yok. Ramlarde de.Bu sorun yüzünden pc ye girmek istemiyorum artık.

Everest, Hadron, Frisby kadar berbat değil ama yine de kötü tabii.
Kasa ve monitör fişlerini buna bağlayın. Hatta buzdolabı, televizyon gibi şeyler için de almanızı öneririm. Ani elektrik değişimlerinde eşyaların çöp olmasını önler.

Everest, Hadron, Frisby kadar berbat değil ama yine de kötü tabii.
Kasa ve monitör fişlerini buna bağlayın. Hatta buzdolabı, televizyon gibi şeyler için de almanızı öneririm. Ani elektrik değişimlerinde eşyaların çöp olmasını önler.
İmkan olursa yine FSP almayı düşünüyorum bakalım. Zaten Everest, Hadron vs. Onlara kalsam yanmıştım. Buna da şükür 😄.

Hocam bu prizin akım korumalı prizden farkı nedir? Ondan daha mı iyi koruma sağlıyor?

Hocam bu prizin akım korumalı prizden farkı nedir? Ondan daha mı iyi koruma sağlıyor?
Onun çoklusu diye biliyorum. Bir fark yok sanırım.
Bu güzeldir.

Onun çoklusu diye biliyorum. Bir fark yok sanırım.
Bu güzeldir.
Anladım hocam. DeepCool'da güzel evet. Ona da bakarım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Hocam bu drop konusunda benim kafama takılan en büyük şüphe, benim bulunduğum yerde elektrik voltajları çok dengesiz. Örneğin ışığı açtığımda anlık olarak ampul yanıp sönüyor gibi saniyelik bazen kararıyor. Bu durum PC de anlık donmaların dropların sebebi olabilir mi? Bu konu kafama bayağı takıldı sorunun kaynağını bulamadım. SSD de de bir problem yok. Ramlarde de. Bu sorun yüzünden PC'ye girmek istemiyorum artık.

Bu dediklerinin PSU'dan olması muhtemel diğerlerinde sorun olmadığına eminsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı