Thermalight Peerless Assassin 120 SE ARGB

1759 TL ye buldum inventusda. Sıvı soğutucum olsun diyosan LE520 yi al. Para sorunu yoksa faydası olur mutlaka. Onun kararını ver fark etmez yani 400 lira kalıyor arada önemsiz bir paraysa alınabilir LE520. Bir de bu var ufak tefek fanları ses yapıyor diyen var ama şans biraz da herkeste yok şikayet.

İçine hangisi siniyorsa LE520 de bunun RGB si herhalde fark var mı yalan söylemeyim şimdi. AG620 de olur Thermalright da olur .

1759 TL'ye buldum inventusda. Sıvı soğutucum olsun diyorsan LE520'yi al. Para sorunu yoksa faydası olur mutlaka. Onun kararını ver fark etmez yani 400 lira kalıyor arada önemsiz bir paraysa alınabilir le520. bir de bu var ufak tefek fanları ses yapıyor diyen var ama şans biraz da herkeste yok şikayet.

İçine hangisi siniyorsa LE520 de bunun RGB'si herhalde fark var mı yalan söylemeyim şimdi. AG620 de olur thermalright da olur.

Hocam ses sorunlarına çok fazla takıntım var ses sorunu olsun istemem ya kalsın sıvı soğutma :D

Ben direkt DeepCool AG620bk yı alayım malzeme kalitesi ve ses kalitesi güzelmiş.

Hocam benim RAM'ler Corsair Vengeance LPX fanı 1 tık üste kaldırmaya gerek kalmaz değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı