Elektronik Thermalright Assassin X 120 750TL

İşlemci soğutucuya yapışmıştı.İşlemci soğutucuyla birlikte geldi
Yapışmaz dostum yavaş yavaş oynata oynata çıkarman lazımdı, şanslısın işlemci pinleri yamulmadı.
.İşlemcinin bu şekilde yapışması ve soğutucu ile birlikte gelmesi normal midir?
İşlemcinin soğutucu ile birlikte gelmesi macunla değil senle alakalı.

Ben daha çok fark bekliyordum.
MX-4 iyi bir macun değil, elinde mx-6 duruyorsa onu uygula.
Aradaki fark biraz daha açılır.

Yapışmaz dostum yavaş yavaş oynata oynata çıkarman lazımdı, şanslısın işlemci pinleri yamulmadı.

İşlemcinin soğutucu ile birlikte gelmesi macunla değil senle alakalı.

MX-4 iyi bir macun değil, elinde mx-6 duruyorsa onu uygula.
Aradaki fark biraz daha açılır.
haklısın hocam şansa işlemciye birşey olmadı.
hocam kullandığım macun mx 6 zaten.7 derece fark etti eskiye göre.bana az geldi bu fark.

haklısın hocam şansa işlemciye birşey olmadı.
hocam mx 6 ultra var tek.kullandığım macun mx 6 zaten.7 derece fark etti eskiye göre.bana az geldi bu fark.
Kafa başka yerlerde mx-4 yazmışım.

Cinebench de 73 derece gayet güzel dostum, hiçbir oyunda bu sıcaklıkları görmeyecek zaten.

Beklentini fazla yüksek tutmuşsun :)

Cinebench de 73 derece gayet güzel dostum, hiçbir oyunda bu sıcaklıkları görmeyecek zaten.

Beklentini fazla yüksek

Beklentini fazla yüksek tutmuşsun :)
Esf. olur insanlık hali kafa bazen gidiyor.
Beklentim biraz yüksekti.Nedeni ise eski soğutucu snowmandan 10 dereceden fazla farkı olur diye tahmin ediyordum.Snowmanda aynı cinebench değeri 79 derecelerde idi çünkü.Arada 6-7 derece fark var.Ben daha fazla olur diyordum.
Oyun olarak warzone oynuyorum.Snowmanda 69-70 derecelerde seyrediyor.Fakat kış mevsimindeyiz.Yazın bu değer 75-80 derece arası olur.O nedenle bu soğutucuyu aldım.Yazın 70 dereceleri aşmasın derdindeyim.Aldığıma pişman değilim heleki bu fiyata.Sadece beklentiyi yakalayamadık :)

Ben içinden çıkan macunu kullandım. İyi mi kötü mü bakmadım hiç.
Kötü değildir bence dostum.Bendeki mx 6 biterse bende onu kullanırım.

Geri
Yukarı