Thermalright Peerless Assassin 120 SE ile Gigabyte A520M-H uyumlu mudur?

LaKa

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT Ryzen 5 5600x
Soğutucu büyük bir soğutucuymuş, kasama sığar mı emin değilim. Kasanın markası:
Power Boost VK-W001B USB 3.0 TEMPERED GLASS 4x120mm ARGB FAN ATX

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucu büyük bir soğutucuymuş, kasama sığar mı emin değilim. Kasanın markası:
Power Boost VK-W001b USB 3.0 tempered glass 4x120mm ARGB fan ATX.

Hocam kasanıza büyük ihtimalle sığacaktır bende farklı bir modeli var Phantom sprit 120 SE modeli bahsettiğiniz soğutmadan ufak da olsa daha iyi bir soğutma eğer tercih etmek isterseniz bu modeli CM olarak ölçüp söyleyebilirim ancak eğer yine de sizin söylediğinizi tercih etmek isterseniz rahatlıkla söyleyebilirim sığacaktır.

Hocam kasanıza büyük ihtimalle sığacaktır bende farklı bir modeli var Phantom sprit 120 SE modeli bahsettiğiniz soğutmadan ufak da olsa daha iyi bir soğutma eğer tercih etmek isterseniz bu modeli CM olarak ölçüp söyleyebilirim ancak eğer yine de sizin söylediğinizi tercih etmek isterseniz rahatlıkla söyleyebilirim sığacaktır.
Çok pahalı değilse neden olmasın hocam. Bütçem 1500 tl civarı.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam sağ olasın.

Hocam benim için hiçbir sorun olmuyor açıkçası ses yaptığını düşünmüyorum ki işlemciye yük binmesi halinde pearless assasinden daha az ses çıkarıyor ancak size şöyle söyleyeyim kulaklığım çok kötü bir kulaklık kulaklığı taktığımda ses duymuyorum hiç R6 The Witcher 3 gibi oyunlarda dahi ses almıyorum sadece FIFA 23 oynarken ses geliyor ki o da benim işlemcimden kaynaklı.

Tamamdır hocam sağ olasın.

Bu arada hocam gördüğüm kadarıyla anakartınızda ARGB pin girişi bulunmuyor yani RGB'sini kullanamazsınız hiçbir soğutucunun dönüştürücü alabilirsiniz isterseniz ancak pek sağlıklı olmaz.

Hocam benim için hiçbir sorun olmuyor açıkçası ses yaptığını düşünmüyorum ki işlemciye yük binmesi halinde pearless assasinden daha az ses çıkarıyor ancak size şöyle söyleyeyim kulaklığım çok kötü bir kulaklık kulaklığı taktığımda ses duymuyorum hiç R6 The Witcher 3 gibi oyunlarda dahi ses almıyorum sadece FIFA 23 oynarken ses geliyor ki o da benim işlemcimden kaynaklı.

Bu arada hocam gördüğüm kadarıyla anakartınızda ARGB pin girişi bulunmuyor yani RGB'sini kullanamazsınız hiçbir soğutucunun dönüştürücü alabilirsiniz isterseniz ancak pek sağlıklı olmaz.
Bir şey olmaz hocam bilgilendirme için teşekkür ederim.

Hocam söylemezsem içimde kalır. Soğutucu RGB destekliyormuş, anakartım 4 pinli RGB destekliyo galiba sitesinde de yazıyor. Tek renk kullanabilir miyim.

Screenshot_20240519-031615_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Bir şey olmaz hocam bilgilendirme için teşekkür ederim.

Hocam söylemezsem içimde kalır. Soğutucu RGB destekliyormuş, anakartım 4 pinli RGB destekliyor galiba sitesinde de yazıyor. Tek renk kullanabilir miyim?

Eki Görüntüle 2199215

Hocam benim anakartda RGB destekliyor denemiştim çalışmamıştı ARGB kablosu olduğu için bunlar kabolar açıkta kalıyor açıkta kalanları birbirine bağlayabilirsiniz hem daha toplu durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı