Thermalright Peerless soğutucu XPG Valor kasaya sığar mı?

hshdhd

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimlerde anakart RAM ve kule tipini ekliyorum. RAM'lere değer mi? Değse biraz yukarı kaldırsam sorun olur mu? Kasa markası XPG valor anakart ASUS A620mk.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-10-18-37-45-998_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-10-18-37-45-998_com.android.chrome.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2024-01-10-18-38-13-784_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-10-18-38-13-784_com.android.chrome.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2024-01-10-18-38-51-387_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-10-18-38-51-387_com.android.chrome.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 23
Fanı biraz yukarıdan takıyorsun RAM'e takılırsa öyle kullanıyorlar hatta bazı markalar öyle tasarımlar yapmaya başladı kasaya da sığar. İşlemci nedir?

Düşük profilli RAM'ler de var bilmiyorum değişme şansınız var mı ama? İlla renkli olacak ise bir şey diyemem tabii.

Kasan 120 mm soğutucuyu destekliyor (kasan bu sanırım) RAM'ların değeceğini sanmıyorum. Kule tipi için bütçeniz nedir?

Fanı biraz yukarıdan takıyorsun RAM'e takılırsa öyle kullanıyorlar hatta bazı markalar öyle tasarımlar yapmaya başladı kasaya da sığar. İşlemci nedir?

Düşük profilli RAM'ler de var bilmiyorum değişme şansınız var mı ama? İlla renkli olacak ise bir şey diyemem tabii.

Arkadaşında dediği RAM tarafına gelen fanı iki taraftan da teller tutuyor yukarı aşağı oynatabilirsin. RAM'lere değerse yukarı alırsın biraz sorun olmaz.

Rgb Olmayan İle Arasında 212 lira fark var

Kasan 120 mm soğutucuyu destekliyor (kasan bu sanırım) RAM'ların değeceğini sanmıyorum. Kule tipi için bütçeniz nedir?

Arkadaşında dediği RAM tarafına gelen fanı iki taraftan da teller tutuyor yukarı aşağı oynatabilirsin. RAM'lere değerse yukarı alırsın biraz sorun olmaz.
Kasam Evet O 120m destekliyor Derken anlamadım Kule Tipi İşte Şu An Resimdeki 1700 Civarı

Yani kasanıza sığar destekliyor. RAM'lere değerse dediğimiz gibi RAM'lara bakan fanı biraz yukarı alırsınız.

Aynen En Kötü İhtimal O Olur bir de RGB olanla arasında 212 lira fark var en azından satarien RGB deyince para etsin diye vereceğim o farkı

Aynen En Kötü İhtimal O Olur bir de RGB olanla arasında 212 lira fark var en azından satarien RGB deyince para etsin diye vereceğim o farkı
Bide Kasanın Üst Tarafına Rampage 4c-120 Fan Eklicem 2 Tane Soğutmaya katkısı Olur inşallah

Aynen en kötü ihtimal o olur bir de RGB olanla arasında 212 lira fark var en azından satarien RGB deyince para etsin diye vereceğim o farkı.

Bir de kasanın üst tarafına Rampage 4C-120 fan ekleyeceğim 2 tane soğutmaya katkısı olur inşallah.

Kasanızın önü açık üst taraf için gerek olacağını sanmıyorum. Kule tipi olarak bunu önerebilirim işlemciniz nedir? ID-Cooling SE-214-XT ARGB İşlemci Soğutucu

Yeni konular

Geri
Yukarı