Thermalright Phantom Spirit 120 SE anakarta nasıl takılır?

€mre

Kilopat
Daha fazla  
Sorum bu Thermalright Phantom spirit 120 SE anakarta nasıl takılır? YouTube'da Türkçe video varsa atarsanız sevinirim kendiniz de anlatabilirseniz şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi soket anakarta takacaksın?
AMD'ye bu şekilde takabilirsin. Intel için ise çıkan aparatı soket tipine göre ayarlayıp anakartın arkasına yapıştıracaksın ve montajı öyle yapacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi soket anakarta takacaksın?
AMD'ye bu şekilde takabilirsin. Intel için ise çıkan aparatı soket tipine göre ayarlayıp anakartın arkasına yapıştıracaksın ve montajı öyle yapacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
O videoda yanlış montajlamışsın diye yorumlar var o yüzden güvenemedim doğru mu montajlanmış?

@€mre
RAM engellemesin diye fanı diğer tarafa takmış. Egzoz fana sıcak havayı atacak şekilde takılsa biraz daha iyi olurdu.
1712083190130.png

@€mre
RAM engellemesin diye fanı diğer tarafa takmış. Egzoz fana sıcak havayı atacak şekilde takılsa biraz daha iyi olurdu.
Eki Görüntüle 2157491
reis buda aynı takmış ben anlamadım ya
bu adam senin dedigin gibi yapmış

Yeni konular

Geri
Yukarı