Thermaltake S200 TG 650W 80+ kasa nasıl?

Lejyon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Hazır sistem alacağım ama galiba kasadaki PSU çok iyi değil. Sistemdeki kasa Power Boost biraz araştırdım ve genel olarak alınmaması söyleniyor. Diğer kasalara da baktığım zaman bu kasa için genel olarak iyi diyorlar.

Muhtemelen alacağım sistem ise bu:

Hazır sistemdeki kasalardan en iyisi sanırsam bu. Ve muhtemelen başka bir sistem bulamazsam bu kasayla beraber alıcam sistemi .

Hazır sistemdeki kasalardan en iyisi sanırsam bu. Ve muhtemelen başka bir sistem bulamazsam bu kasayla beraber alıcam sistemi .

Buda var ama PSU dan dolayı alınmaması söyleniyor .

Merhaba. Hazır sistem alacağım ama galiba kasadaki PSU çok iyi değil. Sistemdeki kasa Power Boost biraz araştırdım ve genel olarak alınmaması söyleniyor. Diğer kasalara da baktığım zaman bu kasa için genel olarak iyi diyorlar.

Muhtemelen alacağım sistem ise bu:

Cevap yazmam biraz geç oldu ama satın aldıysanda zaten anlamışsındır kasada ön panelde toz filtresi bulunmadığı için kasa çok fazla toz alıyor ön panel fanları 1ay önce temizledim yine tozlandılar

Cevap yazmam biraz geç oldu ama satın aldıysanda zaten anlamışsındır kasada ön panelde toz filtresi bulunmadığı için kasa çok fazla toz alıyor ön panel fanları 1ay önce temizledim yine tozlandılar.

1 ay iyiymiş Cooler Master CMP510 kasayı aldım en fazla 3 hafta hemen tozlaniyor.

Geri
Yukarı