Thermaltake S200 TG fanlar nasıl kontrol edilir?

RGB'leri mi kontrol etmek istiyorsunuz?

Anakartınızın modeli nedir?
Merhabalar bende aynı sorunu yaşıyorum. gigabyte b550m aorus elite var bende. 3 tane thermaltake tt 1225 fan ön kısımda ve hepsi 3pinli. bir tane çoklayıya bağlanmış haldeler oradan da psuya. Bu çoklayıcıyı anakarta bağlama yolu yok mu?

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum. Gigabyte B550M Aorus Elite var bende. 3 tane Thermaltake TT 1225 fan ön kısımda ve hepsi 3pinli. Bir tane çoklayıya bağlanmış haldeler oradan da PSU'ya. Bu çoklayıcıyı anakarta bağlama yolu yok mu?

Anakartınızda 2X 5v ARGB, 2X 12v RGB pinleri mevcut. Ancak 3 pinliye dönüştürücü ile kullanılabilir.

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum. Gigabyte B550M Aorus Elite var bende. 3 tane Thermaltake TT 1225 fan ön kısımda ve hepsi 3pinli. Bir tane çoklayıya bağlanmış haldeler oradan da PSU'ya. Bu çoklayıcıyı anakarta bağlama yolu yok mu?

Ben Armoury Crate'den bayağı bir karıştırdım ayarları sonunda nasıl yaptım bilmiyorum ama 500-900 RPM arası takılıyor boşta ön fanlar işlemcide 600-1000 arası takılıyor normal diye düşünüyorum bu hızlar çok ses yapmıyor artık.

RGB'leri mi kontrol etmek istiyorsunuz?

Anakartınızın modeli nedir?

Ben Armoury Crate'den bayağı bir karıştırdım ayarları sonunda nasıl yaptım bilmiyorum ama 500-900 RPM arası takılıyor boşta ön fanlar işlemcide 600-1000 arası takılıyor normal diye düşünüyorum bu hızlar çok ses yapmıyor artık.
Rica etsem kasanın arka tarafındaki çoklayıcıyı ve çoklayıcının pc data yazan kısmının nereye bağlı olduğunu atar mısın? Anakarta bağlı olmasa nasıl yapabilirsin ki? (Pc data dan çıkan kablo ledlerinkiyle aynı 3 girişli bir kablo. )
25d84b0d-b39f-4d0d-ab1e-712f89a0b154.jpg

Rica etsem kasanın arka tarafındaki çoklayıcıyı ve çoklayıcının PC data yazan kısmının nereye bağlı olduğunu atar mısın? Anakarta bağlı olmasa nasıl yapabilirsin ki? (PC datadan çıkan kablo ledlerinkiyle aynı 3 girişli bir kablo. )Eki Görüntüle 1810884

Hocam hangi kasa bu?
PSU'ya bağlı değil benimki RGB PSU'ya bağlı, çalışma kablosu anakartta sizinde öyledir diye tahmin ediyorum.

Hocam hangi kasa bu?
PSU'ya bağlı değil benimki RGB PSU'ya bağlı, çalışma kablosu anakartta sizinde öyledir diye tahmin ediyorum.
Sizin linkini koyduğunz S200 tg modeli kasa ön fanları 3pinli ve her biri ayrı olarak ledler de ayrı olarak çoklayıcıya bağlı aldığımda böyle geldi. Sizin fanlar nasıl bağlı oluyor ki anakarta? 3pinli değil mi fanlar?

Sizin linkini koyduğunz S200 tg modeli kasa ön fanları 3pinli ve her biri ayrı olarak LED'ler de ayrı olarak çoklayıcıya bağlı aldığımda böyle geldi. Sizin fanlar nasıl bağlı oluyor ki anakarta? 3pinli değil mi fanlar?

Üç pinli de çoklayıcı ile bağlı.

Rica etsem kasanın arka tarafındaki çoklayıcıyı ve çoklayıcının PC data yazan kısmının nereye bağlı olduğunu atar mısın? Anakarta bağlı olmasa nasıl yapabilirsin ki? (PC datadan çıkan kablo ledlerinkiyle aynı 3 girişli bir kablo. )Eki Görüntüle 1810884

Hocam hortlatıyorum ama fanları kontrol edemiyorum artık Armoury Crate'den, o dediğiniz PC data kablosu sizde nereye bağlı çözebildiniz mi durumu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı