Thermaltake Smart BX1 80Plus Bronze 650W güç kaynağı alınır mı?

Vatan'dan alması gerekiyormuş sanırım, eğer gerekmiyorsa ben de performance GD öneririm.

Bence çok daha iyisi alınabilirdi, 673 ₺'lık bir PSU değil, kesinlikle değil.

Şu an mevcutta olan TT markasini yaklasik 9 yil kullandim. Ne bir ses degisimi oldu ne de baska bir sorun. Degistirmemdeki amac sadece artik cok eskimis olmasindan korktum. Biraz arastirdigimda da gerek ses bakimindan gerekse 5 yil garanti vermesi acisindan tercihim bu oldu. Bakalim kismet. Hani derlerya teknoloji, elektronik sans isi diye yasayacaz artik.

Şu an mevcutta olan TT markasini yaklasik 9 yil kullandim. Ne bir ses degisimi oldu ne de baska bir sorun. Degistirmemdeki amac sadece artik cok eskimis olmasindan korktum. Biraz arastirdigimda da gerek ses bakimindan gerekse 5 yil garanti vermesi acisindan tercihim bu oldu. Bakalim kismet. Hani derlerya teknoloji, elektronik sans isi diye yasayacaz artik.
Hocam sorun yaşamamışsınız önceden kullanıp Eyvallah da dediğiniz şeyle biraz çelişiyor gibi.
Her model sağlam olacak diye bir şey yok :D.

Hocam sorun yaşamamışsınız önceden kullanıp eyvallah da dediğiniz şeyle biraz çelişiyor gibi.
Her model sağlam olacak diye bir şey yok :D.

Yok aslinda samimi olarak bunu yanitlamistim. Yani bende sorun cikarmadi 9 yil TT dogru ama yeni aldigim cikarmayacak diye bise yok tabii ki. Yani bunun garantisini TT'nin bile kendisi veremez sanirim. Orada hemfikiriz hocam. Dedigim gibi ben kullanma tecrubesiyle ilerledim. Ama arkadas gider aynisindan alir sorun cikar tabii ki vebaline giremem. Sadece burada oneri veriyoruz ya o sekilde yaklastim konuya hocam.
Mesela cihazi toplarken bana MSI Gaming Plus Max cok onerdiler. Gittim aldim. 2 ay oldu alali. Ama dun servise gitti gibi 😀

610 TL'ye ondan çok daha iyi High Power Performance GD 600W 80+ Gold öneririm. 750W modeli de bulunmakta ancak bütcenizi aşıyor. Bu iki model Türkiye piyasasındaki 600-750 TL bandindaki en iyi PSU. Forumda da araştırabilirsiniz. Kötu yorum göremezsiniz. Bizzat ben de 600W modelini kullanıyorum imzamdaki sistemde.
2E39EA54-413F-4B16-8F0A-4BF5BC5C7CFD.jpeg

Bunu aldım inşallah dediğiniz gibi iyidir önceki psu patladı

Geri
Yukarı