Thermaltake SmartPro 750W vs Cooler Master MasterWatt 750W

ugur77

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba tavsıyenıze ıhtıyacım var.

• Thermaltake SmartPro 750W Full Modular 80+ Broze 14 cm RGB led Fanlı PSU PS-SPR-0750FPCBEUR
  • Cooler Master MasterWatt 750W 80 Plus Bronze Yarı Modüler Aktif PFC 120mm Fanlı PSU

Bu ıkı model arasında kaldım. Cooler master 5 yıl garantı varmıs, kutuda oyle yazıyor. İlerıye donuk bır sey almak ıstıyorum. Forumlarda bılgısı olan da, olmayan da yazıyor. Bılgısıne, tecrubesıne guvenen bırı cevap verırse sevınırım. Bu arada sıstemı soranlar olacaktır, su ankı sıstemıme watt olarak fazla bunlar. Yıne de yazıyım; Asus B250MK, G4560, Intel, MSI 1050 Gamıng X 2GB, 8x2 2400MHz RAM, ıler de ıslemcı ıle ekran kartını degıstırecegım. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake alacaksanız net 100 lira daha fazla koyup TOUGHPOWER GRAND serileri mevcut. Onu tavsiye ederim. Sessiz çalışıyor ve Thermaltake buna lifetime garanti sunuyor.

Aslinda sordugum iki PSU fiyat olarak biraz yuksek. Bana Corsair'larin vs serileri uygun ama fan sorunu yasiyan cok kisi var mis. Thermaltake'lerin kullanici yorumlari iyi. Bu markanin uygun olan modelleri de var onlar icin ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani sistem gereksinimlerinize göre düşünürsek seçtikleriniz parçalarınıza göre çok fazla gelir. Fakat ileride bilgisayarınızı Upgrade yapmak isterseniz PSU değiştirmenize gerek kalmaz. Hem 80+ Gold desteği mevcut. Yukarıdaki iki modelinde minimum %85 lik bir verimliliği mevcut. Fakat uygun birşey isterseniz,

Bu bile yetecektir.

peki son olarak bu modelin 600-650-700 wat olanı var. bu üçü ilerde i5 6-7 nesıl de alsam ryzen 2600 de alsam elran kartı konusunda amd nın yenı ekrankartlarında veya nvidia nın ornek rtx veya ust sevıye gtx sorun yasarmıyım herhalde 700 luk olanı alıcam bu arada ilerde overclock yapmıyacagım

peki son olarak bu modelin 600-650-700 wat olanı var. bu üçü ilerde i5 6-7 nesıl de alsam ryzen 2600 de alsam elran kartı konusunda amd nın yenı ekrankartlarında veya nvidia nın ornek rtx veya ust sevıye gtx sorun yasarmıyım herhalde 700 luk olanı alıcam bu arada ilerde overclock yapmıyacagım
600W Power ile Ryzen 7 2700X - 2070'i sisteme güç veriyorum açıkçası. Psu kalitesi önemli burada. Yani rahat rahat kullanabilirsinix aslında

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı