Cooler Master Vanguard 750W vs CM MasterWatt MWE 750W

Imperius

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. PSU'm artık miladını doldurmaya başladı ve uzun süredir takip ettiğim
COOLER MASTER VANGUARD 750W 80PLUS GOLD FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar PSU'yu almayı düşünüyordum. Fakat şimdi Cooler Master Masterwatt MWE 750W 80+ Gold 120mm Fanlı PSU Fiyatı bu seri çıkmış ve 2'sinin arasında kaldım. Kullanan ve çevresinden duyduğu yorumlara göre farkları nedir? Yardımlarınızı bekliyorum.
Vanguard modeli tam modüler bir güç kaynağı. Tavsiyem onu alman yönünde. İkinci model yarı modüler bir güç kaynağı.

Vanguard modeli tam modüler bir güç kaynağı. Tavsiyem onu alman yönünde. İkinci model yarı modüler bir güç kaynağı.
MWE yeni nesil tam modüler olarak geçiyor usta ondan sordum.
950 lira bunlara vermek akıl işi değil. 950 liralara 1000W+ gold modüler güç kaynakları var.
Link atın kontrol tercih belirleyelim kardeşim bakalım. Fikirleriniz benim için önemli ama tam moduler piyasada bunları buldum ben vanguard serisi biraz eski olduğu için yeni seri mi tercih edilmeli diye düşündüm tabi ki.

MWE yeni nesil tam modüler olarak geçiyor usta ondan sordum.

Link atın kontrol tercih belirleyelim kardeşim bakalım. Fikirleriniz benim için önemli ama tam moduler piyasada bunları buldum ben vanguard serisi biraz eski olduğu için yeni seri mi tercih edilmeli diye düşündüm tabi ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı