Elektronik Thermaltake TH360 soğutucu 2.399TL!

Robinito

Centipat
En son bir ay önce 2.300 liraya düşmüştü. Kaliteli bir soğutucu kendim bizzat alıp bir arkadaşımın sisteminde kullandım. Fiyatı 360mm ARGB bir soğutucu için iyi gayet.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bir ay önce 2.300 liraya düşmüştü. Kaliteli bir soğutucu kendim bizzat alıp bir arkadaşımın sisteminde kullandım. Fiyatı 360mm ARGB bir soğutucu için iyi gayet.

Dark Guardian Pro ARGB Kasa'ya uyar mı?

Hocam i5 12600 la uyumlu mudur?

Sizin soketiniz LGA 1700. Kendi sitesinde uyumlu diye gösterse de Thermaltake Türkiye'ye yazarsanız belki ayrıca size uyumlu kiti göndereceklerdir. Belki alırken kutu içinde birlikte veriliyordur. Tam bilgim yok. Alttaki resimde söyleyiniz diye belirtiyor.

1671983729646.png

1671983982870.png

Son düzenleme:
Sizin soketiniz LGA 1700. Kendi sitesinde uyumlu diye gösterse de Thermaltake Türkiye'ye yazarsanız belki ayrıca size uyumlu kiti göndereceklerdir. Belki alırken kutu içinde birlikte veriliyordur. Tam bilgim yok. Alttaki resimde söyleyiniz diye belirtiyor.

Eki Görüntüle 1613509

Eki Görüntüle 1613512
Ben 13600kf ile kullandım bu soğutucuyu. Çok değişik bir kilitleme mekanizması var . Kullanım kılavuzunda lga1700 ile ilgili bir ibare olmamasına rağmen anakartın arkasındaki demire giren vidaları, deliklerin tam ortasına sabitlediğinizde sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Ben 13600KF ile kullandım bu soğutucuyu. Çok değişik bir kilitleme mekanizması var. Kullanım kılavuzunda LGA1700 ile ilgili bir ibare olmamasına rağmen anakartın arkasındaki demire giren vidaları, deliklerin tam ortasına sabitlediğinizde sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Teşekkür ederim hocam

Geri
Yukarı