Thermaltake TR2 S 550W alınır mı?

Palermo

Hectopat
Yer
Arequipa
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar, umarım herkes iyidir. Uzun süredir sistemimde kullandığım ve gayet memnun olduğum Corsair 550W 80+ Bronze PSU'm bugün benim hatam yüzünden artık kullanılmaz halde. Yerine yeni PSU almak istiyorum fakat 2 sorunum var.

1- Aynı PSU şu an 1600 TL civarında ve benim bütçem 1000 TL o yüzden Thermaltake'in şu modelini almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Alınır mı?

2- PSU'yu almam için bir ay kadar beklemem gerekiyor maddi olarak. O zamana kadar evde boşta duran daha önce kullanılmamış sertifikasız Powerbooster 500W Quark PSU'yu kullansam sorun olur mu? GPU RTX3050, işlemci i3 12. Nesil.

Herkese şimdiden teşekkürler.

...PSU'yu almam için bir ay kadar beklemem gerekiyor maddi olarak. O zamana kadar evde boşta duran daha önce kullanılmamış sertifikasız Powerbooster 500W Quark PSU'yu kullansam sorun olur mu? GPU RTX3050, işlemci i3 12. Nesil...

Ne zaman sorun çıkaracağı bilinmez. Çok acil işiniz yoksa sistemin kenarda durmasını yeğlerim.

Hocam imkanını zorlayıp en azından 650W almanızı tavsiye ederim ileride durumunuz olur ekran kartı almaya kalkarsınız 500W sizi kurtarmaz iki kere masraf yapmak zorunda kalmazsınız.

Hocam imkanını zorlayıp en azından 650W almanızı tavsiye ederim ileride durumunuz olur ekran kartı almaya kalkarsınız 500W sizi kurtarmaz iki kere masraf yapmak zorunda kalmazsınız.

Yukarıdaki hocamın yazdığı markanın 650'sini alırım büyük ihtimalle, teşekkür ederim tavsiye için hocam:)

Yeni konular

Geri
Yukarı