Thermaltake TR2 s 550W vs Corsair CX550F

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 1000TL'ye Corsair CX550F aldım fakat coilwhinedan falan bahseden oldu. Sizce hangi soğutucu? Yoksa memnun kalır mıyım Corsair'den? Düşünceniz nedir?

Aldığınız ürün fiyatının en iyilerinden bir tanesi. Coil whine sorunu şans işi. 4000 verdiğiniz PSU'da da çıkma şansı var. Bu modelde biraz daha yaygın sadece.

CX550F ile TR2 kıyaslanamaz. Açık ara, Corsair.

Destekleriniz için sağ olun hocam. Yaklaşık 70 yorum okudum sadece 1 kişi coilwhinedan dert yanmış. Dediginiz gibi şans işi benim ekran kartımda da olduğu için bir de oradan vurulmak istemiyorum 😂. İç aksam özelliklerini diğer PSU'lardan farklarını biliyorsanız söyler misiniz?

İç aksam özelliklerini diğer PSU'lardan farklarını biliyorsanız söyler misiniz?

Bu seviyede pek az PSU'da rastlanabilir olarak giriş kapasitörü Hitachi ki üst seviyedir. Yine ikinci tarafta da Nichicon (Japon) ve Teapo (Tayvan ama o da iyidir) kullanılmış. NTC termistörü mevcut, giriş filtresi de başarılı. Korumaları gayet yeterli. Yük, geçici yanıt, ripple testleri de fiyatına göre ideal. Güvenilir ve kaliteli bir ürün.

Son düzenleme:
Bu seviyede pek az PSU'da rastlanabilir olarak giriş kapasitörü Hitachi ki üst seviyedir. Yine ikinci tarafta da Nichicon (Japon) ve Teapo (Tayvan ama o da iyidir) kullanılmış. Korumaları gayet yeterli. Yük, geçici yanıt, ripple testleri de fiyatına göre ideal. Güvenilir ve kaliteli bir ürün.
Çok sağ olun hocam teşekkür ederim .

Yeni konular

Geri
Yukarı