Thermaltake TR2 S 750W iyi midir?

brandmen

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim ASUS A520M-K anakart, Ryzen 5 3600 ıslemcı, apacer 16 GB RAM 3200 MHz, TUF Gaming GT301 mıd Tower kasa, Gigabyte 2070 Super ekran kartı.
PSU Thermaltake TR2 s 750W 80+ dusunuyorum şu an indirimde ama sistemim için yeterli olur mu, 80+ olmasi, 80+ Bronze olmasina gore elektrik faturasina ekstra masraf yapar mi, bu PSU'nin kablo uzunlugunu bilmiyorum yeterli olur mu? ( Kisa falan gelme durumu olur mu yani ).
Bilgisi olanlar aydinlatirsa sevinirim, tesekkurler simdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu daha iyi.

Thermaltake tum modelleri kaliteli degil.
Siz kullaniyor musunuz bu modeli peki, forumda daha onceleride duydum ama marka adi olarak turkiyede cok yaygin olmadigi icin guven vermedi fala 850 tl den 920 ye yukselmis zaten fiyat olarak.Thermaltake in ne eksisi olabilir bana bu modele gore gold sertifikasi disinda

Siz kullaniyor musunuz bu modeli peki, forumda daha onceleride duydum ama marka adi olarak Türkiye'de cok yaygin olmadigi için guven vermedi fala 850 TL'den 920'ye yukselmis zaten fiyat olarak. Thermaltake'in ne eksisi olabilir bana bu modele gore Gold sertifikasi disinda

Thermaltake'in sadece tough Power GF1 PSU'su ve TR 2S 80+ Gold versiyonu iyi, High Power iyi. PSU tier list de onde. [psucultists] PSU Tier List

Thermaltake'in sadece tough Power GF1 PSU'su ve TR 2S 80+ Gold versiyonu iyi, High Power iyi. PSU tier list de onde. [psucultists] PSU Tier List
Anladim ama bu liste biraz bana karisik geliyor tam bakmayi bilmiyorum galiba :)
bu nasildir peki hocam ses sorunu var yazanlar varda eskiden falan ama yeni nesilleri duzelmistir diyenlerde var
80+ ile 80+gold arasinda elektrik faturasina ayda ortalama nekadar etkiler birde onu sorcaktim

Anladim ama bu liste biraz bana karisik geliyor tam bakmayi bilmiyorum galiba :)
Bu nasildir peki hocam ses sorunu var yazanlar varda eskiden falan ama yeni nesilleri duzelmistir diyenlerde var
80+ ile 80+Gold arasinda elektrik faturasina ayda ortalama ne kadar etkiler bir de onu soracaktim

1609125547095.png

Burada soylenene gore sistem yuk altinda degilken dalgalanma sorunlari ve coil whine varmis.
Onun yerine bunu alin;

Eki Görüntüle 804155

Burada soylenene gore sistem yuk altinda degilken dalgalanma sorunlari ve coil whine varmis.
Onun yerine bunu alin;

Hocam 2070s li sistemi high powera emanet edebilirmiyim cidden servis olarak ta teknobiyotik harici cok yaygın değil gibi bir marka onun için çekincelerim var veya ön yargı

Geri
Yukarı